Athletic Zone Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 60% Indirim Şubat 2023

Athletic Zone Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Athletic Zone Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Athletic Zone web sitesinde site içinde en fazla 60% indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Athletic Zone FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Athletic Zone’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Athletic Zone tarafından alınan herhangi bir spor ürününün teslimatı için müşterilerin ödemesi gereken herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır. Firma müşteri memnuniyeti için yapılan alışverişe ek olarak müşterilerin ödemesi gereken kargo ücretini kendisi karşılamaktadır. Ayrıca satın alınan spor ürünlerinin kolay iade hakkı da müşteriler için tanımlı durumdadır.
 • Ödeme işlemleri için Athletic Zone sunduğu yöntemler nelerdir?

  Sepete eklenen spor ürünlerinin teslimat işlemlerinin başlaması için site üzerinden ödeme işlemlerini gerçekleştiren müşteriler, Athletic Zone’nın belirttiği doğrultuda kredi kartı ve banka kartı bilgilerini kullanarak alışveriş işlemlerini sonlandırabilirler. Ürün ücreti ek olarak 30 TL hizmet bedeli eklenerek ürünlerin kapıda nakit ya da kredi kartı ile de ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir. Banka bilgileri doğrultusunda EFT ve Havale işlemleri ile yapılan ödemelerde %5 indirim de Athletic Zone tarafından yapılmaktadır.
 • Athletic Zone’ın geri ödeme politikası nedir?

  İnternet sitesinde bulunan spor ürünlerinin teslimat işlemlerinin tamamlanmasının ardından başlayan 14 günlük iade süresi boyunca iade edilen ürünlerin geri ödeme işlemleri de en kısa sürede Athletic Zone tarafından müşterilerinin tarafına yapılmaktadır. Hijyenik nedenlerden dolayı bazı ürünlerin iadesini ve geri ödemesini kabul etmeyen firma, ürünlerin deformasyona uğramadan gönderilmesinin en önemli husus olduğunu belirtmiştir.
 • Kullanıcılar Athletic Zone'i nasıl değerlendiriyor?

  Athletic Zone çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Athletic Zone'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Athletic Zone ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Athletic Zone için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Athletic Zone Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Athletic Zone, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Athletic Zone Kampanya birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Athletic Zone Indirim Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan athleticzone.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Athletic Zone Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Athletic Zone Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Athletic Zone'den Athletic Zone Indirim Kuponu ve Kampanya ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Athletic Zone'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Promosyon Kodu'ü bulun.

Athletic Zone Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar