Ana Sayfa Mağazalar Biezy

Biezy İndirim Kodu & Kuponu - 15% Indirim Nisan 2024

Düzenli olarak test edilen Biezy İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Biezy Promosyon Kodu - en fazla 15% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Biezy'de Jean Pantolon'deki 499,90₺ kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın.

Daha fazla göster

Tüm Biezy kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Biezy FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Biezy’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Satın alınan sağlıklı kadın kıyafetlerinin müşterilere ulaşası için yine müşterileri tarafından ödenmesi gereken 16,00 TL’lik sabit bir kargo ücreti de bulunmaktadır. Toplam alışveriş bedeli 450 TL’nin üzerinde olması halinde Biezy, kargo ücretini kendisinin karşılayacağını söylemiştir. Ürünlerin müşteriler tarafından kolayca iade edilme hakları da bulunmaktadır.
 • Ödeme işlemleri için Biezy sunduğu yöntemler nelerdir?

  Biezy tarafından satılan ürünlerin, ödeme işlemleri sadece kredi kartı ya da banka kartı kullanılarak tamamlanmaktadır. Ödeme işlemleri sırasında müşterilerin kullanmaları gereken hem kişisel hem de kart bilgileri firma tarafından kullanılan online güvenlik sistemleri tarafından korunmaktadır. Asla bir kurum ya da kuruluşa bu bilgiler verilmemektedir. Ödeme işlemleri için ayrıca EFT ya da Havale işlemleri de kullanılabilmektedir.
 • Kullanıcılar Biezy'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Biezy kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i biezy.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Biezy genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Biezy İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Biezy İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Biezy, tüm müşterilerinin Biezy indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Biezy Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Biezy İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Biezy size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Biezy Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Biezy Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Biezy İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Biezy Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar