indirimkod.org

Braun Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 20% Indirim - Ağustos 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir Braun Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Braun ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Braun Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Braun Kampanya ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Braun indirim kuponu Anında%5 Fırsat Yaratıyor.

 • Tüm(8)
 • İndirim Kodları(5)
 • Kampanyalar(3)
 • Kampanyalar

  Trendyol Yeni Sezon: 2. ÜRÜNE %20 İNDİRİM

  Süre sonu 18-08-22
 • İndirim Kodları

  Braun indirim kuponu Anında%5 Fırsat Yaratıyor

  Süre sonu 06-03-23
 • İndirim Kodları

  Braun indirim kuponu%12 Kazanç Veriyor

  Süre sonu 10-02-23
 • İndirim Kodları

  Braun indirim kodu ile%12 Fırsat Sizlerle

  Süre sonu 12-02-23
 • İndirim Kodları

  Braun indirim kuponu ile Alışveriş 100TL Ucuzlasın

  Süre sonu 07-03-23
 • İndirim Kodları

  Size Özel%12 Değerinde Braun indirim kodu

  Süre sonu 12-02-23
 • Kampanyalar

  BraunShop'de TIRAŞ MAKİNELERİ'deki 499,00₺ kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın

  Süre sonu 25-08-22
 • Kampanyalar

  Braun Alışverişlerinizde Teslimatlar Ücretsiz

  Süre sonu 12-02-23
 • Kampanyalar

  %5 BraunShop İndirim Kuponu

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  %5 BraunShop Oral-B IO Hediye Çeki Kodu

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  100₺ BraunShop İndirim Kodu

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  % 12 BraunShop İndirim Kodu – Vodafone

  Süresi doldu 05-08-22
 • İndirim Kodları

  Size Özel%12 Değerinde Braun indirim kodu

  Süresi doldu 29-07-22
 • İndirim Kodları

  Braun indirim kuponu ile Alışveriş 100TL Ucuzlasın

  Süresi doldu 29-07-22

Braun FAQ

Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Braun’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

Satın alınan üstün mühendislik ürünlerinin müşterilere ulaştırılması için ödenmesi gereken 14,90 TL’lik kargo ücreti de bulunmaktadır. Braun’nın internet sitesi üzerinden yapılan alışveriş bedelinin 400 TL’yi geçmesi durumunda firma kargo ücretini tahsil etmeyeceğini belirtmiştir. Satın alınan ürünlerin koşulsuz iade hakkı da bulunmaktadır.

Ödeme işlemleri için Braun sunduğu yöntemler nelerdir?

Braun’ın müşterilerine sunduğu ürünlerin ödeme işlemleri kredi kartı ve banka kartı ile kendi sitesinden girilen kişisel veriler doğrultusunda tamamlanacağı gibi Havale, eft, sodexo ve GarantiPay ile ödeme işlemleri sonuçlandırılabilmektedir. Ödeme sırasında kullanılan kişisel veriler asla üçüncü bir kuruluş ve ya kurum ile paylaşılmayacaktır.

Braun’ın geri ödeme politikası nedir?

Braun’nın müşterilerinin beğenisine sunduğu üstün mühendislik ürünlerinin arzu edilmesi halinde geri ödemesi de yapılmaktadır. Geri ödeme işleminin yerine getirilmesi için iade işlemlerinin kusursuz yerine getirilmesi ve onaylanması gerekmektedir. Teslimat işleminden sonra başlayan 14 günlük iade süresinde iadesi onaylanan ürünlerin en kısa sürede geri ödemesi yapılmaktadır.

Braun ne kadar bir garantisi var mıdır?

Satın alınan elektronik ürünlerin firma tarafından tersi söylenilmemişse en az 2 (iki) yıl garanti süresi de bulunmaktadır. Bu süre içerisinde üretim kaynaklı ya da bakım gerektiren bir durum olması halinde firma tarafından ücretsiz hizmet verilmektedir. Braun’un sunduğu ürünlere tüketici tarafından bir zarar verilmesi konumunda ürünün garanti kapsamı sona ermektedir.

Kullanıcılar Braun'i nasıl değerlendiriyor?

Braun çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Braun'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Braun ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Braun için nispeten olumlu puan veriyor.

Braun Indirim Kodu ne kadar sürer?

Braun, tüm müşterilerinin Braun indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Braun Promosyon Kodu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Braun Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Braun size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.

Braun Promosyon Kodu tüm ürünler için geçerli mi?

Her Braun Promosyon Kodu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Braun Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Kampanya'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Braun Gibi Benzer İndirim Kodları ve Kampanyalar