Ana Sayfa Mağazalar Buffalo

Buffalo İndirim Kodu & Kuponu - 15% Indirim Nisan 2024

Düzenli olarak test edilen Buffalo İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Buffalo Promosyon Kodu - en fazla 15% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: .

Daha fazla göster

Tüm Buffalo kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Buffalo FAQ

 • Buffalo'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, Buffalo üzerinden yapılan alışverişlerin teslimatı için gerekli olan kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Alışveriş bedeliniz toplam 100 TL ve üzerinde ise kargo bedeliniz Buffalo tarafından ödenmektedir. Buffalo müşterilerine herhangi bir gerekçe belirtmeksizin 7 (yedi) gün içerisinde iade hakkı tanımaktadır. İade sırasında ürünün hasar görmemiş olması ve faturasıyla birlikte iade formunun da doldurularak verilmesi gerekmektedir.
 • Buffalo ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Ödeme işlemlerinizi banka kartı, kredi kartı, Havale/EFT ya da 20 TL far ile kapıda ödeme seçeneklerini müşterisine sunan Buffalo, taksitlendirme prosedürünü kredi kartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Buffalo ile yaptığınız alışveriş sırasında kullandığınız kişisel ve kart bilgileriniz en üst düzey güvenlik teknolojileri sayesinde korunmaktadır.
 • Buffalo'e iade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

  Buffalo internet sitesi üzerinden aldığınız ürünün veya ürünlerin 7 (yedi) gün içerisinde iade işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlanıp, işleme alınmalıdır. İade işlemi onaylandıktan sonra Buffalo aracılığıyla ödenen ücret kredi kartınıza ya da banka kartınıza yapılacaktır. Bankadan dolayı ödeme işleminde gecikme meydana gelebilir.
 • Kullanıcılar Buffalo'i nasıl değerlendiriyor?

  Buffalo çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Buffalo'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Buffalo ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Buffalo için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Buffalo İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Buffalo, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Buffalo Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Buffalo İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan buffalo.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Buffalo İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Buffalo Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Buffalo'den Buffalo İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Buffalo'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Buffalo Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar