indirimkod.org
Ana Sayfa Mağazalar Butik Kolik

Butik Kolik Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 60% Indirim - Ağustos 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir Butik Kolik Promosyon Kodu mi arıyorsunuz? Burada Butik Kolik ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Butik Kolik Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Butik Kolik Indirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Butik Kolik web sitesinde ücretsiz gönderim + En fazla 60% indirim.

 • Tüm(2)
 • Kampanyalar(2)
 • Kampanyalar

  Trendyol Yeni Sezon: 2. ÜRÜNE %20 İNDİRİM

  Süre sonu 15-08-22
 • Kampanyalar

  Butik Kolik web sitesinde ücretsiz gönderim + En fazla 60% indirim

  Süre sonu 16-08-22
 • Kampanyalar

  Butik Kolik'de Pantolon ürünleri Tesettür Giyim Modelleri Uygun Fiyatlarla'deki 100₺'dan başlayan fiyatların keyfine varın

  Süresi doldu 20-06-22
 • Kampanyalar

  Butik Kolik'de Salopet Elbise ürünleri Tesettür Giyim Modelleri Uygun Fiyatlarla'deki 100₺'tan keyif alın

  Süresi doldu 20-06-22
 • Kampanyalar

  Butik Kolik'de Kazak ürünleri Tesettür Giyim Modelleri Uygun Fiyatlarla'deki 100₺'dan başlayan fiyatların keyfine varın

  Süresi doldu 19-06-22
 • Kampanyalar

  Triko Elbise ürünleri Tesettür Giyim Modelleri Uygun Fiyatlarla'de 100₺'dan

  Süresi doldu 18-06-22
 • Kampanyalar

  Butik Kolik'de Tunik ürünleri Tesettür Giyim Modelleri Uygun Fiyatlarla'deki 100₺'e varan fiyatların keyfini çıkarın

  Süresi doldu 18-06-22
 • Kampanyalar

  Butik Kolik'de Yeni Ürünler'deki 100₺'e varan fiyatların keyfini çıkarın

  Süresi doldu 17-06-22

Butik Kolik FAQ

Butik Kolik'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

Butik Kolik tarafından satın alınan tesettür ürünleri için ödenmesi gereken standart bir kargo ücreti bulunmaktadır ancak firma, site üzerinden yapılan alışveriş bedellerinin 100 TL’nin üzerinde olması halinde ürünlerin teslimatının ücretsiz olacağını belirtmiştir. Satın alınan ürünlerin yasal olarak geri iade hakları da mevcuttur.

Butik Kolik ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

Satın alınan tesettür ürünlerinin ödeme işlemi sadece online olarak kabul edilmektedir. Butik Kolik’nın kendi internet sitesi üzerinden müşterilerinin ödeme işlemlerini kolayca yapmalarını sağlamak adına oldukça kullanışlı bir ödeme ara yüzü üzerinden ödeme işlemi tamamlanabilmektedir. Ödeme işlemi sadece kredi kartı ve banka kartı kullanılarak yapılmaktadır.

Butik Kolik'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

Alıcının teslimat işlemi tamamlandıktan sonra başlayan 14 günlük süre içerisinde başvurulması halinde yasal olarak tanımlanan iade hakkı da bulunmaktadır. Bu süre içerisinde iadesi kabul edilen ürünlerin geri ödeme işlemleri de yapılmaktadır. Banka tarafından bu sürenin değişiklik göstereceğini söyleyen Butik Kolik, en kısa sürede ödenen miktarının alıcı tarafına geçeceğini belirtmiştir.

Kullanıcılar Butik Kolik'i nasıl değerlendiriyor?

Butik Kolik çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Butik Kolik'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Butik Kolik ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Butik Kolik için nispeten olumlu puan veriyor.

Butik Kolik Indirim Kodu ne kadar sürer?

Butik Kolik, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Butik Kolik Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Butik Kolik Promosyon Kodu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan butikkolik.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Butik Kolik Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz. .

Butik Kolik Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

Butik Kolik'den Butik Kolik Promosyon Kodu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Butik Kolik'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Indirim Kuponu'ü bulun.

Butik Kolik Gibi Benzer İndirim Kodları ve Kampanyalar