Cigit Indirim Kodu & Indirim Kuponu - 25% Indirim Ekim 2022

Özenle seçilmiş çok sayıda Cigit Indirim Kuponu, siparişlerinizden 25% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Cigit Kampanya Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Cigit Promosyon Kodu. Bugünün en iyi teklifleri: %25 indirim Outlet | Cigit.

Daha fazla göster
 • Tüm 5
 • Kampanyalar 5

Cigit FAQ

 • Cigit ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Cigit vereceğiniz siparişin tutarı eğer 150₺ ve üzerindeyse tarafınızdan herhangi bir teslimat ücreti tahsil etmemektedir. Satın aldığınız ürünleri kullanmamış ve yıkamamışsanız siparişin faturasının kesilmesinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için Cigit'in anlaşmalı olduğu kargo şirketiyle gönderim yaparsanız kargo ücreti ödemenize de gerek yoktur.
 • Cigit ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Cigit'den yapacağınız alışverişlerin tutarını hem online olarak kart ile hem de kapıda ödeyebilirsiniz. Kart ile yapılacak ödemelerde hem kredi kartı hem de banka kartı kullanılabildiği gibi kredi kartıyla yapılacak ödemelerde taksit imkanı da bulunmaktadır. Kapıda yapılacak ödemelerde hem nakit ödeme hem de kredi kartı ile ödeme tercih edilebilir.
 • Cigit’de herhangi bir ödül sistemi bulunmakta mıdır?

  Cigit'de üyelik oluşturup sipariş verdikçe para puan kazanabilirsiniz. Hesabınızdaki puanlar verdiğiniz siparişlerin tutarıyla doğru orantılı olarak birikmektedir. En az 2000 para puan biriktirdiğinizde ilk hediye çekinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz hediye çeklerinin kupon kodu bulunmaktadır. Bu kodu sipariş verme sayfasında hediye çekleri kutucuğuna yazarak alışverişinizi indirimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Cigit indirimli ürün satmakta mıdır?

  Cigit'in online mağazasında müşterilerinin indirimli ürünlerden yararlanabileceği bir outlet bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde mama önlüğünden eşofmana, zıbından şalvara kadar birçok farklı kategoriden ürünler bulabilirsiniz. Cigit'in outlet bölümündeki ürünlerin fiyatları normal satış fiyatlarından daha uygun olduğu için bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kullanıcılar Cigit'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Cigit kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i cigit.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Cigit genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Cigit Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Cigit Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Cigit, tüm müşterilerinin Cigit indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Cigit Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Cigit Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Cigit size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Cigit Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Cigit Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Cigit Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Cigit Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar