DORE İndirim Kodu & İndirim Kuponu - 45% Indirim Haziran 2023

DORE İndirim Kodu Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için DORE İndirim Kuponu'ü kullanmadan önce lütfen Promosyon Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Kupon Kodu sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Kampanyalar -%45'e Indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

DORE FAQ

 • DORE'den yapılacak alışverişlerde kargo ücreti ödenir mi ve iade seçeneği mevcut mudur?

  DORE'den yapacağınız 150₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki siparişler için ise standart kargo ücreti uygulanmaktadır. DORE'den satın aldığınız ürünleri, teslim tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilmek istenen ürünlerin kullanılmamış ve giyilmemiş olması gerekmektedir.
 • DORE'de hangi ödeme yöntemleri kullanılabilir?

  DORE'den yapacağınız alışverişlerinizde tüm banka kartlarını, ATM kartlarını veya kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Kullanacağınız herhangi bir Master ve Visa kredi kartı için taksit seçeneği bulunmamaktadır. Ayrıca isterseniz ödeme yöntemi olarak DORE'de Havale/EFT seçeneğini de tercih edebilirsiniz. DORE'de henüz kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
 • DORE'de ödül sistemi mevcut mu?

  DORE'den yapacağınız alışveriş sonrasında siparişinizin tutarına göre hesabınıza para puan yatırılmaktadır. İstediğiniz zaman hesap ayarlarınıza girerek yaptığınız alışverişler sonucu biriken para puanlarınızın kaç TL oluşturduğunu görebilirsiniz. Yine DORE'de hesap ayarlarınızdan bu parayı kullanarak hediye çeki oluşturup ödeme adımında bu çekin kodunu yazarak kullanabilirsiniz.
 • Kullanıcılar DORE'i nasıl değerlendiriyor?

  DORE çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, DORE'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle DORE ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için DORE için nispeten olumlu puan veriyor.
 • DORE İndirim Kodu ne kadar sürer?

  DORE, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla DORE Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. DORE İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan dore.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek DORE İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • DORE Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  DORE'den DORE İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle DORE'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

DORE Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar