ecanta İndirim Kodu & Kuponu - 15% Indirim Mart 2024

Düzenli olarak test edilen ecanta İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, ecanta Promosyon Kodu - en fazla 15% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Ecanta'deki Outlet'de 60%'a kadar tasarruf edin.

Daha fazla göster

Tüm ecanta kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

ecanta FAQ

 • ecanta'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  ecanta internet sitesi üzerinden yaptığı ürünlerde müşterilerinin yüzünü gülümseten bir kargo ücreti istemektedir. Satın alınan her ürünün 1 TL’lik kargo ücreti de müşterileri tarafından ödenmesi gerekmektedir. Kolaylıkla iade ve değişim hakkını da müşterilerine sunan firma, ürün teslim edildikten sonra 30 gün süre içerisinde başvurulması halinde iadeleri kabul etmektedir.
 • ecanta ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Satın alınmak istenilen ürünün ödeme işlemi için ecanta, müşterilerine hem elden hem de online ödeme yöntemlerini sunmaktadır. Kredi kartı, banka kartı, EFT ve havale ile site üzerinden ödeme işlemleri tamamlanacağı gibi 7,90 TL’lik fark ile kapıda kredi kartı ve kapıda elden ödeme yöntemleri de firmanın sunduğu ödeme yöntemleridir.
 • ecanta'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Satın alındıktan sonra ecanta memnun kalınmaması ya da başka bir nedenden ötürü iadesi istenilen ürünlerin iade formu doldurularak Aras Kargo ile geri gönderilmesi durumunda geri ödeme işlemi tamamlanabilmektedir. Geri ödeme işleminin yerine getirilebilmesi için ürünlerin müşteri tarafından herhangi bir hasar almaması gereklidir. Aksi halde geri ödeme işlemi tamamlanamaz.
 • Kullanıcılar ecanta'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, ecanta.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve ecanta zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli ecanta olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • ecanta İndirim Kodu ne kadar sürer?

  ecanta, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle ecanta Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya ecanta.com.tr adresini ziyaret ederek ecanta İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • ecanta Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  ecanta genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. ecanta İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

ecanta Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar