Karden İndirim Kodu & Kupon Kodu - 50% Indirim Haziran 2023

Karden İndirim Kodu Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Karden İndirim Kuponu adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Karden indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: Karden web sitesinde ücretsiz gönderim + En fazla 50% indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Karden FAQ

 • Karden'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, Karden üzerinden yapılan alışverişlerin teslimatı için gerekli olan 22,00 TL'lik kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Alışveriş bedeliniz toplam 150 TL ve üzerinde ise kargo bedeliniz Karden tarafından ödenmektedir. Karden müşterilerine herhangi bir neden belirtmeksizin 14 (on dört) gün içerisinde iade hakkı tanımaktadır. İade sırasında ürünün hasar görmemiş olması ve faturasıyla birlikte iade formunun da doldurularak verilmesi gerekmektedir.
 • Karden ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Karden online üzerinden yaptığınız alışverişlerde iyzico altyapısına sahiptir. Ödemelerinizi kredi kartı ya da banka kartı ile yapabildiğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği de firma tarafından sunulmuştur. Kart bilgilerinizi ödeme sırasında girdikten sonra Karden'ın kartınıza özel, taksit imkanlarını seçebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz bilgiler firma tarafında üst seviye güvenlik hizmetiyle korunmaktadır.
 • Karden gelen ürün hasarlı ya da kusurlu ise ne yapmalıyım?

  Karden tarafından gönderilen ürün ezilmiş, kırık, açılmış ya da ıslak ise teslim almayınız. Kargo firması tarafından tarafınıza getirilen hatalı ürün teslim alınmamalı ve tutanak tutulmalıdır. Ardından müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah edilmelidir. Tutanak tutulmadan teslim alınan hasarlı ya da eksik ürünlerden firma sorumlu değildir. Müşteri hizmetleri telefon numarasına iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Karden'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Karden kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i ekarden.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Karden genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Karden İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Karden İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Karden, tüm müşterilerinin Karden indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Karden Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Karden İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Karden size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Karden Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Karden Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Karden İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Karden Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar