Ersa Saat Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Mart 2023

Ersa Saat Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Ersa Saat Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: 100TL Üzeri Ücretsiz Kargo.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Ersa Saat FAQ

 • Ersa Saat ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Ersa Saat satın alacağınız bütün saatler için ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Tarafınıza teslim edilen tarihleri, teslim tarihini takiben on dört gün içerisinde Ersa Saat'in anlaşmalı olduğu kargo firmasına gidilerek ücretsiz olarak iade edilebilir. Online mağazadan satın aldığınız ürünü, fiziksel mağazalardan iade etme şansınız bulunmamaktadır.
 • Ersa Saat ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Ersa Saat'den satın alacağınız saatlerin ödemesini hem kredi kartı hem de banka havalesi/eft ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz zaman kartınıza tanımlanan taksit seçeneklerini görebilirsiniz. Havale/eft ile ödeme yapacaksanız, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra online olarak havale bildirim formunu doldurarak ürününüzün teslimat sürecini hızlandırabilirsiniz.
 • Ersa Saat indirimli ürün satmakta mıdır?

  Ersa Saat'in online mağazasından indirimli alışveriş yapabilmek için iki farklı kategori bulunmaktadır: teşhir ve fırsat. Teşhir kategorisinde isminden de anlaşılacağı üzere teşhir ürünleri yarı fiyatlarından daha da ucuz bir ücretle satılmaktadır. Fırsat kategorisinde ise önemli markaların saatleri farklı indirim oranları uygulanarak satılmaktadır. Bu iki kategori sayesinde indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Ersa Saat ürünler için ücretsiz teknik servis hizmeti vermekte midir?

  Her ürünü için iki yıl garanti veren Ersa Saat, müşterilerine ücretsiz teknik servis hizmeti de vermektedir. Teknik servis ile hem telefon hem de e-posta aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Garanti süresi devam eden saatlerinizi Ersa Saat'in anlaşmalı olduğu kargo firması ile ücretsiz olarak teknik servise gönderebilirsiniz. Saatinizle birlikte garanti belgenizi ve şikayetinizi belirten açıklamayı içeren bir not da göndermeniz gerekmektedir.
 • Kullanıcılar Ersa Saat'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, ersasaat.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Ersa Saat zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Ersa Saat olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Ersa Saat Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Ersa Saat, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Ersa Saat Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya ersasaat.com.tr adresini ziyaret ederek Ersa Saat Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Ersa Saat Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Ersa Saat genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Ersa Saat Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Ersa Saat Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar