Esaglik İndirim Kodu & Kuponu - 45% Indirim Şubat 2023

Düzenli olarak test edilen Esaglik İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Esaglik Promosyon Kodu - en fazla 45% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Kampanyalar -%45'e Indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Esaglik FAQ

 • Esaglik'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, Esaglik tarafından satın aldığınız ürünlerde kargo ücreti ödemek durumundasınızdır. Ancak alışveriş miktarınız 180 TL ve üzerinde olursa kargo ücreti firma tarafından ödenmektedir. Ürünün hatalı çıkması durumunda teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde Esaglik destek sayfası ile iletişim haline geçmesi gerekmektedir. Aksi durumda süresi geçmişse ya da kullanıcı kaynaklı bir hasar söz konusuysa iade işlemi gerçekleşmez. Kargo şirketinin firmaya geri getireceği hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
 • Esaglik ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Esaglik üzerinden kredi kartları ve banka kartları ile alışveriş yapmak mümkündür. İnternet bankacılığına açık olması gereklidir. Ödeme sırasında paylaştığınız herhangi bir amaçla başka bir şahıs tarafından kullanılmayacaktır. Esaglik kişisel bilgilerinizi ileride yaşanacak bir sorunla karşılaşılmaması durumunda asla paylaşılmayıp en üst düzey güvenlik seviyesinde korumaktadır.
 • Esaglik ne kadar bir garanti süresi tanımaktadır?

  Tüm ürünler Esaglik tarafından garanti altındadırlar. Garanti şartlarının korunması adına ürünleri teslim alırken kontrol edilmesi gereklidir. Aksi durumda ürün teslim alınmamalı ve tutanak tutularak ürün geri verilmelidir. Ürün garantisinin devamlılığı için kullanıcı tarafından zarar görmemesi ya da orijinalliğinin bozulmaması gereklidir.
 • Kullanıcılar Esaglik'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, esaglik.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Esaglik zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Esaglik olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Esaglik İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Esaglik, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Esaglik Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya esaglik.com.tr adresini ziyaret ederek Esaglik İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Esaglik Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Esaglik genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Esaglik İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Esaglik Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar