Eyyo Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 15% Indirim Mart 2024

Fazladan tasarruf etmek için bir Eyyo Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Eyyo ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Eyyo Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Eyyo Promosyon Kodu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: %5 Eyyo İndirim Kodları kodu.

Daha fazla göster

Tüm Eyyo kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Eyyo FAQ

 • Eyyo ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Eyyo'in ürünlerine 350₺ ve üzeri vereceğiniz siparişlerde ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerden iade etmek istediğiniz olursa etiketinin koparılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün on dört iş günü içerisinde iade için Eyyo'e anlaşmalı kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Ücret iadesi, ürünün iadesinin onaylanmasından sonra on dört gün içinde yapılmaktadır.
 • Eyyo ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Eyyo'den yapacağınız alışverişin tutarını kapıda veya online kart ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme için hem nakit hem de kredi kartı kullanılabilir. Ayrıca kapıda ödeme için ek olarak hizmet bedeli alınmaktadır. Kart ile ödeme yapmayı tercih ederseniz taksit tablosuna kart bilgilerinizi girmeden önce de ulaşabilirsiniz.
 • Eyyo uygulaması var mı? Varsa herhangi bir avantaj sağlıyor mu?

  Eyyo hem müşterilerine kolaylık sağlaması için mobil uygulamasını kullanıma koymuş hem de uygulamayı indiren müşterileri için hediye çeki sunmuştur. Eğer uygulamayı indirip üye girişi yaparsanız hesabınıza 20₺ hediye çeki tanımlanmaktadır. Ayrıca mobil uygulama sayesinde hesabım kısmında bulunan bütün sekmelere sadece bir tık ile istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Eyyo'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, eyyo.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Eyyo zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Eyyo olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Eyyo Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Eyyo, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Eyyo Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya eyyo.com.tr adresini ziyaret ederek Eyyo Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Eyyo Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Eyyo genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Eyyo Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Eyyo Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar