GS Store İndirim Kodu & Kuponu - 80% Indirim Mart 2024

Düzenli olarak test edilen GS Store İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, GS Store Promosyon Kodu - en fazla 80% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: GSStore promosyonun kodu ile kargo bedava.

Daha fazla göster

Tüm GS Store kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

GS Store FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında GS Store’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  GS Store aracılığıyla satın alınan lisanslı ürünlerin teslimatı için taraftarların ödemesi gereken 17,99 TL’lik bir kargo ücreti de bulunmaktadır. Ürünlerin toplam bedeli 400 TL’nin üzerinde olursa Türkiye’nin neresine olursa olsun teslimat işlemi bedelsiz olarak yapılmaktadır. Satın alınan lisanslı ürünlerin herhangi bir gerekçe gösterilmeksizin iade hakkı da taraftarlara tanınmıştır.
 • Ödeme işlemleri için GS Store sunduğu yöntemler nelerdir?

  GS Store tarafından satın alınan lisanslı taraftar ürünlerinin ödeme işlemleri firmanın internet sitesi üzerinden Garanti Pay ve BKM Express gibi online cüzdanlar aracılığıyla ödenebileceği gibi ürünlerin ödeme işlemleri ayrıca kredi kartı ve banka kartı ile de yapılabilmektedir. Firmanın banka bilgileri doğrultusunda Havale/EFT ile de alışveriş işlemleri tamamlanabilmektedir.
 • GS Store’ın geri ödeme politikası nedir?

  GS Store’nın sattığı ürünlerin kişiye özel olmaması durumunda ürünlerin geri iadesi ve ardından geri ödeme işlemleri de sağlanmaktadır. Geri ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerde herhangi bir hasar bulunmaması şarttır. Teslimat işleminden sonraki 30 gün içerisinde iadesi istenilen ürünlerin geri ödeme işlemlerine en kısa sürede başlayacağını belirten firma, bu sürenin bankalar sebebiyle değişkenlik göstereceğini de belirtmiştir.
 • GS Store’nın uyguladığı herhangi bir hediye kartı hizmeti bulunmakta mıdır?

  GS Store’nın taraflarına sunduğu bir diğer hizmet ise hediye kart uygulamasıdır. Tarafların hediye seçmekte zorlandıkları zaman içlerine istedikleri kadar bir nakit yüklemeleri halinde sevdiklerine hediye edecekleri kart sayesinde hediye seçme işleminden kurtulmuş olurlar. Hediye kartları isme özel çıkartılabilirken, 100 TL’den 1000 TL’ye kadar dolum yapılabilmektedir.
 • Kullanıcılar GS Store'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken GS Store kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i gsstore.org'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. GS Store genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken GS Store İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • GS Store İndirim Kodu ne kadar sürer?

  GS Store, tüm müşterilerinin GS Store indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi GS Store Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve GS Store İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve GS Store size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • GS Store Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her GS Store Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. GS Store İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

GS Store Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar