Guzel Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 45% Indirim Şubat 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir Guzel Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Guzel ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Guzel Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Guzel Promosyon Kodu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Guzel'deki RAPIDSSL'de 45%'a kadar fiyat düşüşünün tadını çıkarın.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Guzel FAQ

 • Guzel ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Guzel üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödemeler için kredi kartı ve banka kartı kullanılmaktadır. Ayrıca firma, anlaşmalı bankalar üzerinden EFT/Havale işlemleri ile ödeme de kabul etmektedir. Ödeme işlemleri gerçekleştirilirken müşteriye ait kişisel bilgiler sadece banka ve Guzel arasında kullanılmaktadır. Alışveriş işlemi sonlandırıldıktan sonra kullanıcı verileri herhangi bir işlem için kullanılmamak üzere kendi sunucuları üzerinde en üst düzet güvenlik seviyesinde depolanmaktadır.
 • Guzel'e iade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

  Guzel internet sitesi üzerinden yapılan satış işlemlerinin 3 (üç) iş gün ile sınırlı iade hakkı da bulunmaktadır. Firma tarafından satın alınan hizmet karşılığında memnun kalınmaması halinde para iadesi koşulsuz sağlanmaktadır. Guzel, alan adı- VDS ve lisans gibi ürünlerde geri ödeme hizmeti sunmamaktadır.
 • Kullanıcılar Guzel'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, guzel.net.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Guzel zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Guzel olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Guzel Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Guzel, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Guzel Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya guzel.net.tr adresini ziyaret ederek Guzel Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Guzel Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Guzel genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Guzel Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Guzel Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar