HobbyTime İndirim Kodu & Kuponu - 30% Indirim Şubat 2023

Düzenli olarak test edilen HobbyTime İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, HobbyTime Promosyon Kodu - en fazla 30% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: HobbyTime'de Güneş Enerjili Kitler'deki RM212,30'tan keyif alın.

Daha fazla göster
 • Tüm (2)
 • Kampanyalar (2)

HobbyTime FAQ

 • HobbyTime'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, HobbyTime ile yapacağınız ürünlerin kargo ücretleri hacim ve ağırlığa göre değişkenlik gösterirken müşteri tarafından ödenmektedir. 250 TL ve üzerinde Yurtiçi Kargo, 300 TL ve üzeri alışverişlerde ise Aras Kargo ücretsizdir. Ürünleri yasa gereği herhangi bir deformasyona uğramamış halde beraberinde gönderilen tüm fatura belgeleri ile beraber iade edebilirsiniz.
 • HobbyTime ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  HobbyTime'ın internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı ya da banka kartı kullanmanız mümkündür. Tüm kartlara faizsiz taksit imkânı da uygulanmaktadır. Ayrıca havale/EFT ile ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Alışveriş esnasında firma ile paylaştığınız ödeme bilgilerinizin güvenliği yine HobbyTime tarafından uygulanan güveli alışveriş politikası gereği korunmaktadır.
 • HobbyTime'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Site üzerinden satın alınan ürünün hasarlı, eksik ya da hatalı çıkması durumunda teslimat süresinden sonraki 7 (yedi) günlük süre içerisinde HobbyTime'ın destek sistemiyle irtibat kurulmalıdır. Geri ödemesi yapılacak ürünün fatura belgeleriyle beraber teslim alındığı gibi geri gönderiminin yapılması gereklidir. İadesi onaylanan ürünün HobbyTime' tarafından geri ödemesi en kısa sürede yapılacaktır.
 • HobbyTime ne kadar bir garanti süresi tanımaktadır?

  HobbyTime'ın internet sitesi aracılığıyla satın alınan ürünler, aksi söylenmediği müddetçe garanti kapsamı tabiidir. Garanti koşullarının aktif olması için HobbyTime tarafından gönderilen malı, kargo görevlisinden alırken kontrol edilmesi şarttır. Ürün üzerinde yapılmış değişikliler, deformasyona uğrayıp orijinalliğini kaybetmiş durumundaki ürünler garanti kapsamının dışındadır.
 • Kullanıcılar HobbyTime'i nasıl değerlendiriyor?

  HobbyTime çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, HobbyTime'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle HobbyTime ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için HobbyTime için nispeten olumlu puan veriyor.
 • HobbyTime İndirim Kodu ne kadar sürer?

  HobbyTime, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla HobbyTime Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. HobbyTime İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan hobbytime.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek HobbyTime İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • HobbyTime Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  HobbyTime'den HobbyTime İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle HobbyTime'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

HobbyTime Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar