INNA İndirim Kodu & Kuponu - 30% Indirim Şubat 2023

Düzenli olarak test edilen INNA İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, INNA Promosyon Kodu - en fazla 30% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: 99 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO.

Daha fazla göster
 • Tüm (2)
 • Kampanyalar (2)

INNA FAQ

 • INNA'den yapılacak alışverişlerde kargo ücretsiz mi ve iade seçeneği mevcut mu?

  Sizleri kaliteli ayakkabı ve terliklerle buluşturan INNA, 99₺ ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı sağlamaktadır. INNA'den satın aldığınız ürünü paketini açmadan ve kullanmadan, size teslim edildiği tarihten itibaren yedi gün içinde mazaret belirtmeden iade edebilirsiniz. Ürününüzün iade formu ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
 • INNA'de hangi ödeme seçenekleri kullanılabilir?

  INNA'in size sunduğu üç ödeme yöntemi şöyledir; havale ile ödeme, kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme. Kredi kartınız ile ödeme yapmak isterseniz her banka için yedi taksit imkanı sunulmaktadır. Eğer kapıda ödeme yöntemini tercih ederseniz nakit veya kredi kartı seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
 • Kullanıcılar INNA'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, inna.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve INNA zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli INNA olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • INNA İndirim Kodu ne kadar sürer?

  INNA, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle INNA Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya inna.com.tr adresini ziyaret ederek INNA İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • INNA Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  INNA genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. INNA İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

INNA Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar