iRobot İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 20% Indirim Aralık 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir iRobot İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada iRobot ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen iRobot Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı iRobot İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Irobot'de Braava 300 serisi'deki 59₺ kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

iRobot FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında iRobot’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  iRobot’in internet sitesi üzerinden satın alınan süpürge ve aksesuar ürünlerinin teslimatı için Aras Kargo ile anlaşmalı çalışan firma, ürünlerin teslimatı için 25 TL’lik standart ücret belirlemiştir. Toplam alışveriş bedeli 450 TL’nin üzerinde olması durumunda ürünlerin kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. iRobot’nın sattığı ürünlerin herhangi bir gerekçe göstermeksizin geri iade hakları da bulunmaktadır.
 • Ödeme işlemleri için iRobot sunduğu yöntemler nelerdir?

  iRobot’ın web sitesi üzerinden satın alınmak istenilen robot süpürge ve aksesuar ürünlerinin ödeme işlemleri, firmanın internet sitesi üzerinden, ödeme ekranından online olarak yapılabilmektedir. Sadece kredi kartı ve banka kartları kullanılarak tamamlanabilecek ödeme işlemelerinin yanı sıra kredi kartlarına taksit imkanları da bulunmaktadır. Ödeme işlemleri sırasında kullanılan bilgilerin güvenliğini firmanın kendisi tahsis etmektedir.
 • iRobot’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan ve teslimatı tamamlanan süpürge ve aksesuar ürünlerinin, teslimat işleminden sonra 7 gün içerisinde başvurulması halinde iadesi ve devamında geri ödemesi iRobot tarafından yapılmaktadır. iRobot’nın geri ödeme işlemine başlaması için ürünlerin tekrar satılabilir halde ve zarar almamış olarak geri gönderilmesi gereklidir. Geri ödeme işlemi 7 gün içerisinde tamamlanmaktadır.
 • iRobot ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Ürünlerin iRobot’nın da belirttiği gibi garanti süreleri bulunmaktadır. 2 yıl boyunca garanti altında olan ürünlerin, üretimden kaynaklı verdiği donanımsal ya da yazılımsa hataların onarımı ya da bakım için gerekli olan hizmetler firma tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Ancak ürünlere kullanıcı kaynaklı verilen hasarların hem ücretsiz tamiri söz konusu değildir hem de garanti kapsamını bozmaktadır.
 • Kullanıcılar iRobot'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, irobot.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve iRobot zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli iRobot olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • iRobot İndirim Kodu ne kadar sürer?

  iRobot, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle iRobot Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya irobot.com.tr adresini ziyaret ederek iRobot İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • iRobot Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  iRobot genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. iRobot İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

iRobot Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar