Ana Sayfa Mağazalar Kahvedukkani

Kahvedukkani İndirim Kodu & İndirim Kuponu - 15% Indirim Mart 2024

Kahvedukkani İndirim Kodu Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Kahvedukkani İndirim Kuponu'ü kullanmadan önce lütfen Promosyon Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Kupon Kodu sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: .

Daha fazla göster

Tüm Kahvedukkani kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Kahvedukkani FAQ

 • Kahvedukkani ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Kahvedukkani'in mis gibi kokan soğuk veya sıcak kahvelerine ulaşmanın son adımı olan ödeme işlemlerinde, ödeme seçeneği olarak kredi veya banka kartı ile ödeme bulunmaktadır. Kredi kartınızla ister tek çekim isterseniz taksitli olarak ödemenizi yapabilirsiniz. Taksit opsiyonlarını görmek için kart numaranızı girmeniz gerekir.
 • Kahvedukkani ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Müthiş kokulara sahip kahve ve kahve ekipmanları satışı yapan Kahvedukkani, 125₺ ve üzeri siparişlerden kargo ücreti almamaktadır. Ürünün fatura ve iade formuyla birlikte Kahvedukkani' iade edilmesi gerekir. Ürünlerin gıda maddesi olmasından dolayı ambalajı açılmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.
 • Kahvedukkani'e üye olmak gerekir mi ve üyelerine avantaj sağlamakta mı?

  Kahvedukkani'e üye olun ve birçok avantajdan yararlanma fırsatını yakalayın! Yapılacak indirim ve kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun, vereceğiniz sipariş daha uygun bir fiyatla gelsin. Ayrıca alışveriş sepetinizi kaydederek bir sonraki siparişinizde direkt olarak satın alabilirsiniz. İade ve iptal taleplerinizi sistemden çok daha kolay takip edebilirsiniz.
 • Kahvedukkani'de herhangi bir ödül sistemi bulunmakta mıdır?

  Kahvedukkani müşteri memnuniyetine verdiği önem ve talepler doğrultusunda websitesine puan ve hediye çeki sistemini eklemiştir. Öncelikle oluşturacağınız üyelik sonrasında 3000 puan kazanırsınız. Vereceğiniz siparişler, yazacağınız ürün yorumları da puan kazanmanızı sağlar. Hediye çeki oluşturmak için en az 25₺ tutarına denk gelecek puanı biriktirmiiş olmanız gerekir.
 • Kullanıcılar Kahvedukkani'i nasıl değerlendiriyor?

  Kahvedukkani çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Kahvedukkani'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Kahvedukkani ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Kahvedukkani için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Kahvedukkani İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Kahvedukkani, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Kahvedukkani Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Kahvedukkani İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan kahvedukkani.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Kahvedukkani İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Kahvedukkani Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Kahvedukkani'den Kahvedukkani İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Kahvedukkani'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Kahvedukkani Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar