indirimkod.org

Kasaba Indirim Kodu & Indirim Kuponu - 20% Indirim - Ağustos 2022

Özenle seçilmiş çok sayıda Kasaba Indirim Kuponu, siparişlerinizden 20% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Kasaba Kampanya Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Kasaba Promosyon Kodu. Bugünün en iyi teklifleri: YENİ ÜRÜNLER- %25 indirim.

 • Tüm(4)
 • Kampanyalar(4)
 • Kampanyalar

  Trendyol Yeni Sezon: 2. ÜRÜNE %20 İNDİRİM

  Süre sonu 15-08-22
 • Kampanyalar

  YENİ ÜRÜNLER- %25 indirim

  Süre sonu 31-12-23
 • Kampanyalar

  Kasaba Kampanyalar - %20 indirim

  Süre sonu 31-12-23
 • Kampanyalar

  150TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

  Süre sonu 31-12-23
 • Kampanyalar

  Kasaba için bugünün İndirimli Ürünlerine göz atın. %40'a kadar tasarruf edin!

  Süresi doldu 31-01-22
 • Kampanyalar

  Kasaba siparişinizde Hızlı ve Ücretsiz Kargo!

  Süresi doldu 31-01-22

Kasaba FAQ

Kasaba'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

Satın alınan ürünlerin kendi ücretlerine ek olarak ödenmesi gereken teslimat ücretleri de bulunmaktadır. Kargo ücreti 15,00 TL’dir. Kasaba’ın internet sitesi üzerinden yapılan alışveriş ücretinin toplamı 150 ve üstü olursa kargo bedeli firma tarafından karşılanmaktadır. Satın alınan ürünlerin kullanılmamış ve hasar almaması durumunda iadesi de yapılabilmektedir.

Kasaba ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

Ürünlerin ödeme işlemleri için kredi ve banka kartı ile ödemenin yanı sıra havale ya da EFT aracılığıyla da ödeme işlemine izin veren Kasaba, kapıda ödeme seçeneği yok. Sadece online olarak ödeme yöntemlerine sahip olan firma, ödeme için kullanılan bilgilerin asla paylaşılmayacağını da bildirmiştir.

Kasaba'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

İade işlemlerini kayıtsız şartsız kabul eden Kasaba, iade işlemin eksiksiz yerine getirilmesi halinde geri ödemesini de yapmaktadır. Geri ödemesi istenilen ürünün alıcı tarafından bir zarar almamış olması ve tekrar satılabilir olması gereklidir. Yoksa iade işlemini kabul etmeyen firma geri ödeme işlemini de yapmamaktadır.

Kullanıcılar Kasaba'i nasıl değerlendiriyor?

Yıllar içinde biriken Kasaba kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i kasaba.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Kasaba genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Kasaba Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.

Kasaba Indirim Kodu ne kadar sürer?

Kasaba, tüm müşterilerinin Kasaba indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Kasaba Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Kasaba Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Kasaba size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.

Kasaba Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

Kasaba genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Kasaba Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Kasaba Gibi Benzer İndirim Kodları ve Kampanyalar