Keikei Indirim Kodu & Indirim - 40% Indirim Eylül 2023

Keikei Indirim Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Keikei Promosyon Kodu adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Keikei indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: Kampanyalar ürünlerde Keikei %35'e varan indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (2)
 • Kampanyalar (2)

Tüm Keikei kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Keikei FAQ

 • Keikei ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Keikei'den vereceğiniz tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. Tarafınıza ulaşan ürünleri on dört gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin hiçbir şartta kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusu ve irsaliyesi ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade ettiğiniz ürünlerin ücretleri yedi iş günü içerisinde ödeme metodunuza göre hesabınıza yatırılmaktadır.
 • Keikei ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Keikei ödeme yöntemi olarak sadece kart ile ödeme yöntemini kabul etmektedir. Ödemelerinizi banka veya kredi kartınızla yapabilmeniz mümkündür. Kredi kartı numaranızı ilgili alana yazdıktan sonra kartınıza uygun taksit seçeneklerini görebilir, istediğiniz taksit sayısını seçebilirsiniz. Taksitli ödemenin yanı sıra tek çekim ile de ödeme yapabilmeniz mümkündür.
 • Keikei uygulaması var mı? Varsa herhangi bir avantaj sağlıyor mu?

  Keikei uygulamasını mobil cihazınıza yüklediğinizde karşınıza bir çark çıkmaktadır. Bu çarkı çevirerek %10'dan %30'a kadar indirim kazanma şansınız vardır. Ayrıca hesabınıza giriş yaparak siparişinizin durumunu her an takip edebilirsiniz. Telefonunuza her zaman ulaşabildiğiniz için istediğiniz zaman hızlıca sipariş verme avantajına da sahip olabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Keikei'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Keikei kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i keikei.co'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Keikei genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Keikei Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Keikei Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Keikei, tüm müşterilerinin Keikei indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Keikei Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Keikei Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Keikei size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Keikei Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Keikei Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Keikei Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Keikei Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar