Kiyafetsepeti İndirim Kodu & Kuponu - 40% Indirim Eylül 2023

Düzenli olarak test edilen Kiyafetsepeti İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Kiyafetsepeti Promosyon Kodu - en fazla 40% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Kiyafetsepeti Web Sitesinde ücretsiz Gönderim + En Fazla 40% Indirimr.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Tüm Kiyafetsepeti kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Kiyafetsepeti FAQ

 • Kiyafetsepeti'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Kiyafetsepeti tarafından satılan ürünlerin yurtiçi teslimatı için ödenmesi gereken herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır. Ancak yurt dışından verilen siparişlerde firma alıcılarından 10 € kargo ücreti talep etmektedir. Yasal olarak da tanımlanan iade hakkı Kiyafetsepeti tarafından müşterilerine tanımlanmıştır. 14 günlük süre içerisinde başvurulması halinde herhangi bir gerekçe gösterilmeden ürünlerin iadesi yapılabilir.
 • Kiyafetsepeti ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Kiyafetsepeti tarafından satın alınan ürünlerin ödemesi online olarak ya da fiziki şekilde yapılabilir. Ödeme ara yüzü üzerinden kredi ya da banka kartı ile ödeme işlemi tamamlanabilirken 13 TL ödeme farklı ile Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri de mevcuttur. Kullanılan kişiler veriler güvenle saklanmaktadır.
 • Kiyafetsepeti'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Kiyafetsepeti tarafından iade şartlarına uygun olarak gönderilen ürünlerin geri ödeme işlemleri en kısa sürede firma tarafından sağlanmaktadır. Faturası, ambalajı ile geri gönderilen ürünün deforme olmamış durumda ve orijinalliğinin bozulmamış olması gereklidir. Kiyafetsepeti iadesi onaylanan ürünün geri ödemesini en kısa sürede sağlamaktadır.
 • Kullanıcılar Kiyafetsepeti'i nasıl değerlendiriyor?

  Kiyafetsepeti çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Kiyafetsepeti'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Kiyafetsepeti ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Kiyafetsepeti için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Kiyafetsepeti İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Kiyafetsepeti, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Kiyafetsepeti Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Kiyafetsepeti İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan kiyafetsepeti.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Kiyafetsepeti İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Kiyafetsepeti Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Kiyafetsepeti'den Kiyafetsepeti İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Kiyafetsepeti'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Kiyafetsepeti Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar