Kiyafetsepeti İndirim Kodu & Kuponu - 40% Indirim Ekim 2022

Düzenli olarak test edilen Kiyafetsepeti İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Kiyafetsepeti Promosyon Kodu - en fazla 40% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Kiyafetsepeti web sitesinde site içinde en fazla 40% indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm 1
 • Kampanyalar 1

Kiyafetsepeti FAQ

 • Kiyafetsepeti'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Kiyafetsepeti tarafından satılan ürünlerin yurtiçi teslimatı için ödenmesi gereken herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır. Ancak yurt dışından verilen siparişlerde firma alıcılarından 10 € kargo ücreti talep etmektedir. Yasal olarak da tanımlanan iade hakkı Kiyafetsepeti tarafından müşterilerine tanımlanmıştır. 14 günlük süre içerisinde başvurulması halinde herhangi bir gerekçe gösterilmeden ürünlerin iadesi yapılabilir.
 • Kiyafetsepeti ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Kiyafetsepeti tarafından satın alınan ürünlerin ödemesi online olarak ya da fiziki şekilde yapılabilir. Ödeme ara yüzü üzerinden kredi ya da banka kartı ile ödeme işlemi tamamlanabilirken 13 TL ödeme farklı ile Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri de mevcuttur. Kullanılan kişiler veriler güvenle saklanmaktadır.
 • Kiyafetsepeti'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Kiyafetsepeti tarafından iade şartlarına uygun olarak gönderilen ürünlerin geri ödeme işlemleri en kısa sürede firma tarafından sağlanmaktadır. Faturası, ambalajı ile geri gönderilen ürünün deforme olmamış durumda ve orijinalliğinin bozulmamış olması gereklidir. Kiyafetsepeti iadesi onaylanan ürünün geri ödemesini en kısa sürede sağlamaktadır.
 • Kullanıcılar Kiyafetsepeti'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, kiyafetsepeti.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Kiyafetsepeti zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Kiyafetsepeti olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Kiyafetsepeti İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Kiyafetsepeti, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Kiyafetsepeti Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya kiyafetsepeti.com.tr adresini ziyaret ederek Kiyafetsepeti İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Kiyafetsepeti Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Kiyafetsepeti genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Kiyafetsepeti İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Kiyafetsepeti Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar