Kokoma Indirim Kodu & Indirim - 20% Indirim Mart 2023

Kokoma Indirim Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Kokoma Promosyon Kodu adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Kokoma indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: Kokoma İndirim Kodu İle Neogen Micro Essence Hediye.

Daha fazla göster
 • Tüm (6)
 • İndirim Kodları (3)
 • Kampanyalar (3)

Kokoma FAQ

 • Kokoma ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Kokoma'in kişisel bakım ürünlerinden sepetinize 200₺ ve üzeri bir tutarda eklerseniz tarafınızdan herhangi bir teslimat ücreti tahsil edilmemektedir. Kokoma müşterileri on dört gün içerisinde mazeretsiz olarak taraflarına ulaşan ürünleri iade etme hakkına sahiptir. İade edeceğiniz ürünlerin etiketinin koparılmamış ve kesinlikle denenmemiş olması gerekmektedir. Ürünün ücret iadesi en geç beş iş günü içerisinde hesabınıza gönderilmektedir.
 • Kokoma ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Kokoma müşterilerine hem kredi kartı/banka kartı/ bkm express ile ödeme, hem kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme hem de havale/eft ile ödeme seçeneklerini sunmaktadır. Eğer kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz bunun için ek hizmet bedeli de ödemeniz gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde tek çekimin yanı sıra taksitli ödeme imkanı da bulunmaktadır.
 • Kokoma’de herhangi bir ödül sistemi bulunmakta mıdır?

  Kokoma sektöründe yer alan diğer birçok marka gibi müşteri memnuniyetini önem veren bir firma olarak online mağazasında para puan sistemini kullanmaktadır. Öncelikle Kokoma'de üyelik oluşturduğunuzda hesabınıza 5 puan eklenmektedir. Üyelik oluşturmanın yanı sıra ürünlere yorum yazarak veya sipariş vererek de puan kazanabilirsiniz. Hesabınızda biriken puanları belli bir limite ulaştığınızda hediye çekine dönüştürerek kullanabilirsiniz.
 • Kokoma indirimli ürün satmakta mıdır?

  Kokoma online mağazasında yer alan indirimdeki ürünlere ek olarak ücretsiz ürünler de sunmaktadır. Öncelikle indirim kategorisine girerek farklı bakım ürünlerini çok daha ucuz bir fiyata salın alabilirsiniz. Ayrıca cilt bakım kategorisinde yer alan herhangi bir üründen satın alırsanız sepetinizde tarafınıza tam üç adet ücretsiz tester tanımlanmaktadır.
 • Kullanıcılar Kokoma'i nasıl değerlendiriyor?

  Kokoma çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Kokoma'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Kokoma ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Kokoma için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Kokoma Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Kokoma, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Kokoma Kampanya birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Kokoma Indirim Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan kokoma.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Kokoma Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Kokoma Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Kokoma'den Kokoma Indirim Kuponu ve Kampanya ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Kokoma'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Promosyon Kodu'ü bulun.

Kokoma Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar