Lancome İndirim Kodu & İndirim Kuponu - 15% Indirim Aralık 2023

Lancome İndirim Kodu Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Lancome İndirim Kuponu'ü kullanmadan önce lütfen Promosyon Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Kupon Kodu sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Lancôme: Ücretsiz Kargo Kampanyası.

Daha fazla göster

Tüm Lancome kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı
 • Ücretsiz Kargo

  Lancôme: Ücretsiz Kargo Kampanyası

  Yukarıda yazan TIKLA VE KAMPANYAYA GİT linkinden ulaşıp en güncel detaylarını okuyabileceğiniz ve dönem dönem aktif olan bu kampanyaya

  Süre sonu 08-12-23
  TEKLIF AL
  Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo

  Lancome Ücretsiz Kargo+2 Seyahat Boy Ürün Hediye

  Lancome Paris online adresinden yapacağınız alışverişlernize ücretsiz kargo ve ücretsiz 2 seyahat boy ürün hediye kampanyası.Tüm Lancome Paris indirim kampanyaları

  Süre sonu 08-12-23
  TEKLIF AL
  Kampanyalar
 • Kodu

  Lancome Paristen İkonik Set Kampanya Kodu

  Süre sonu 21-07-23
  KONİK
  İndirim Kodları
 • Kampanyalar

  Lancome Cilt Bakım Seti kampanya kodları

  Süre sonu 21-07-23
  TEKLIF AL
  Kampanyalar
 • Kampanyalar

  Lancome'de 'un Çok Satan Ürünleri'deki sek1 kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın

  Süre sonu 30-07-23
  TEKLIF AL
  Kampanyalar

Lancome FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Lancome’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Lancome tarafından satılan lüks bakım ürünlerinin standart olarak 10,00’lik kargo ücreti bulunmaktadır. Bu ücret alışveriş bedeli ne olursa olsun firma tarafından tahsil edilmektedir. Ürünlerin yasal olarak da tanımlanan süre içerisinde iade hakları da bulunmaktadır. Bu süre zarfı dışında iade edilmeye çalışılan ürünlerin iadesinin tamamlanması söz konusu değildir.
 • Ödeme işlemleri için Lancome sunduğu yöntemler nelerdir?

  Lancome tarafından satın alınmak istenilen lüks kozmetik ve bakım ürünlerinin ödeme işlemleri iyzico altyapısı altında sadece kredi kartı ve banka kartı kullanılarak tamamlanmaktadır. Ödeme işlemlerinin kendi sitesi için tasarlattığı ödeme ara yüzü üzerinden yapılmaktadır. Ödeme esnasında kullanılan kişisel veriler, asla bir taraf ile paylaşılmamak üzere saklanmaktadır.
 • Lancome’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan lüks kozmetik ürünlerinin geri iadesinin kusursuz tamamlanmasının ardından Lancome tarafından müşterilerinin arzusu üzerine geri ödeme işlemi de yapılabilmektedir. Satın alınan kozmetik ürünlerinin ödeme işlemlerinin tamamlanabilmesi için ürünlerin tekrar satılabilir durumda olmaları gerekmektedir. Ürünlere alıcı tarafından zarar verilmesi ya d kullanılmış halde iade edilmesi halinde geri ödeme işlemi tamamlanmamaktadır.
 • Kullanıcılar Lancome'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Lancome kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i lancome.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Lancome genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Lancome İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Lancome İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Lancome, tüm müşterilerinin Lancome indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Lancome Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Lancome İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Lancome size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Lancome Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Lancome Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Lancome İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Lancome Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar