Lastikçim Indirim Kodu & Kampanya - 20% Indirim Aralık 2022

Düzenli olarak test edilen Lastikçim Indirim Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Lastikçim Kampanya Kodu - en fazla 20% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Lasti̇kci̇m'De Faizsiz Taksit Fırsatı Kazanın!.

Daha fazla göster
 • Tüm (5)
 • Kampanyalar (5)

Lastikçim FAQ

 • Lastikçim'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Lastikçim tarafından satın alınan ürünler için herhangi bir kargo ücreti ödenmesine gerek yoktur. Satın alınan ürünler en geç 2 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Ürünlerin kullanılmaması halinde 14 günlük yasal süreç içerisinde geri iade hakları da müşterilerin kullanımına açıktır.
 • Lastikçim ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Satın alınan ürünlerin ödeme işlemleri Lastikçim tanımladığı online ödeme yöntemleri ile yapılmaktadır. Banka ve kredi kartları ile taksitle ödeme imkanı sunabilen firma, ayrıca havale/EFT ile de ödeme işlemlerini kabul etmektedir. Ödeme sırasında müşterilerinin kişisel bilgilerini isteyen ödeme ara yüzü, bu bilgileri herhangi bir kurum ile paylaşmamak üzere depolamaktadır.
 • Lastikçim'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Satın alınan ürünün geri ödemesinin yapılabilmesi için Lastikçim tarafından belirlenen iade işlemlerinin eksiksiz yapılması gereklidir. Anlaşmalı kargo firması haricinde başka bir kargo firması ile gönderilen ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir. İade işlemleri tamamlandıktan sonra firma tarafından ödeme yöntemi doğrultusunda geri ödeme işlemi tamamlanmaktadır. Bu süre zarfı 5 gün olarak belirlenmiştir.
 • Lastikçim ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Firma tarafından farklı bir açıklama yapılmadığı sürece satın alınan ürünlerin garantisi de bulunmaktadır. Lastikçim tarafından belirlenen garanti süresi 2 (iki) yıldır. Garanti kapsamında gönderilen ürünlerin incelenme süresi en fazla bir aydır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra hatası kabul edilen ürünün değişim ya da tamir işlemi tamamlanır.
 • Kullanıcılar Lastikçim'i nasıl değerlendiriyor?

  Lastikçim çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Lastikçim'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Lastikçim ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Lastikçim için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Lastikçim Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Lastikçim, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Lastikçim Kampanya birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Lastikçim Indirim Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan lastikcim.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Lastikçim Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Lastikçim Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Lastikçim'den Lastikçim Indirim Kuponu ve Kampanya ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Lastikçim'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Promosyon Kodu'ü bulun.

Lastikçim Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar