Lifetime İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 50% Indirim Haziran 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir Lifetime İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Lifetime ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Lifetime Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Lifetime İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Lifetime'de 379,00₺'a Q-Water PPC.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Lifetime FAQ

 • Lifetime'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Evet, Lifetime web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler için ödemeniz gereken bir kargo ücreti bulunmamaktadır. Aras ve Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı çalışan, Lifetime müşterilerine herhangi bir bahane göstermeksizin 14 (on dört) iş gün içerisinde cayma hakkı tanımaktadır. İade sırasında ürünün zarar görmemiş olması ve yıpratılmamış olması gereklidir.
 • Lifetime ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Lifetime üzerinden internet bankacılığına açık olan VISA ve MasterCard kredi kartları ya da banka kartları ile alışveriş yapmanız mümkündür. Havale/EFT ve kapıda ödeme yöntemleri de firma tarafından müşterilerine sunulmuştur. Ödeme sayfasında kullanılan kişisel verileriniz Lifetime en üst düzey güvenlik seviyesinde kendi sunucularında sorunsuzca saklanmaktadır.
 • Kullanıcılar Lifetime'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Lifetime kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i lifetime.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Lifetime genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Lifetime İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Lifetime İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Lifetime, tüm müşterilerinin Lifetime indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Lifetime Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Lifetime İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Lifetime size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Lifetime Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Lifetime Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Lifetime İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Lifetime Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar