longstreet12 İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Aralık 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir longstreet12 İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada longstreet12 ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen longstreet12 Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı longstreet12 İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: longstreet12'de Kapüşonlu Sweatshirt'deki ₺510,00'tan keyif alın.

Daha fazla göster

Tüm longstreet12 kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

longstreet12 FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında longstreet12’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  longstreet12 tarafından satın alınan ürünlerin teslimatı için ödemesi gereken herhangi bir kargo bedeli bulunmamaktadır. Ürünlerin teslimat işlemlerini tamamlaması için MNG Kargo ile anlaşmalı olarak çalışan firma, müşteri memnuniyeti için herhangi bir teslimat ücreti tahsil etmemektedir. Ürünlerin yasal cayma hakkı içerisinde iade hakları da yine longstreet12 tarafından müşterilerine sunulan bir başka hizmettir.
 • Ödeme işlemleri için longstreet12 sunduğu yöntemler nelerdir?

  Satın alma işlemlerinin tamamlanması için sadece internet üzerinden yapılan işlemleri kabul eden longstreet12, kredi kartı ve banka kartı ile kendi sitesi üzerinden ödeme işlemlerinin tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Yine banka bilgilerine site üzerinden ulaşılarak EFT ve havale ile de ödeme işlemleri sonuçlandırılabilmektedir.
 • longstreet12’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan ürünlerin 30 gün içerisinde değişim hakkı bulunurken 14 günlük iade süresi içerisinde longstreet12’ya başvurulması halinde geri ödemesi de yapılmaktadır. Geri ödeme işleminin yerine getirilmesi için longstreet12’ın sitesinde belirttiği iade koşullarının eksiksiz yerine getirilmesi halinde tamamlanacağını söyleyen firma, ürünle beraber gönderilen kutu ya ambalajın da herhangi bir hasar olması durumunda bu işlemin tamamlanmasının söz konusu olmayacağını açık bir şekilde dile getirmiştir.
 • Kullanıcılar longstreet12'i nasıl değerlendiriyor?

  longstreet12 çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, longstreet12'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle longstreet12 ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için longstreet12 için nispeten olumlu puan veriyor.
 • longstreet12 İndirim Kodu ne kadar sürer?

  longstreet12, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla longstreet12 Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. longstreet12 İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan longstreet12.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek longstreet12 İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • longstreet12 Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  longstreet12'den longstreet12 İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle longstreet12'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

longstreet12 Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar