Madame Polo İndirim Kodu & İndirim Kodu Kuponu - 20% Indirim Şubat 2023

Özenle seçilmiş çok sayıda Madame Polo İndirim Kodu Kuponu, siparişlerinizden 20% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Madame Polo Promosyon Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Madame Polo İndirim Kuponu. Bugünün en iyi teklifleri: Madame Polo web sitesinde site içinde en fazla 20% indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Madame Polo FAQ

 • Madame Polo'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Maalesef, Madame Polo aracılığıyla satın aldığınız malın, alıcılar tarafından karşılanması gereken, 15 TL tutarında kargo ücreti de bulunmaktadır. Alışveriş tutarınız 250 TL ve üzerinde ise Madame Polo alıcı yerinize kargo bedelini ödemektedir. Bütün ürünlerin yıpranmamış olmaması koşuluyla 7 (yedi) iş gün içerisinde gerçekleştirilmesi koşuluyla iade hakkı da bulunmaktadır.
 • Madame Polo ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Anlaşmalı oldukları tüm bankaların banka ve kredi kartlarıyla Madame Polo üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Bunun yanısıra kapıda elden ödeme ve Havale/EFT ödeme yöntemleri mevcuttur. Ödeme sayfasında istenilen kişiler veriler Madame Polo'ın anlaşmalı olduğu bankalar ile veri saklama sunucuları dışında herhangi bir konumda paylaşılmamaktadır. Alışveriş tamamlandıktan sonra veriler en üst düzey güvenlik seviyesindeki sunucularda sorunsuzca korunmaktadır.
 • Madame Polo gelen ürün hasarlı ya da kusurlu ise ne yapmalıyım?

  Madame Polo tarafından kargolanan ürün ezilmiş, kırık ve ya hasarlı ise teslim almayınız. Kargo görevlisi tarafından tarafınıza teslim edilen hasarlı ürün teslim alınmamalı ve tutanak tutulmalıdır. Ardından müşteri hizmetlerine ulaşılarak durum izah edilmelidir. Tutanak tutulmadan teslim alınan hasarlı ya da eksik ürünlerden Madame Polo sorumlu değildir. Müşteri hizmetleri iletişim kanalları firmanın destek sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Madame Polo'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, madamepolo.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Madame Polo zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Madame Polo olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Madame Polo İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Madame Polo, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Madame Polo Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya madamepolo.com.tr adresini ziyaret ederek Madame Polo İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Madame Polo Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Madame Polo genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Madame Polo İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Madame Polo Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar