Martı Indirim Kodu & Indirim - 40% Indirim Aralık 2022

Martı Indirim Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Martı Kampanya adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Martı indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: Popüler Martı Seçimlerinde 40%'e varan indirim + Ücretsiz Kargo.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Martı FAQ

 • Martı ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Martı tarifesini 1 dakika ile başlayıp 1 saate kadar gitmektedir. Her dakika için belirlenmiş bir ücret mevcuttur. Bu ücreti ödemek için Martı uygulamasına girerek bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Ödemenizi sadece kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Hem banka kartı hem de kredi kartı kullanmanız mümkündür.
 • Martı uygulaması var mı? Varsa herhangi bir avantaj sağlıyor mu?

  Martı kiralamak için öncelikle uygulamayı indirmiş olmanız gerekir. Uygulamaya giriş yapmak için sizden istenen bazı kimlik bilgilerini doldurmanız ve konum erişimine izin vermeniz zorunludur. Ardından ekranda açılan haritada konumunuza en yakın Martıleri görebilirsiniz. Yüklediğiniz cüzdan bakiyeniz sayesinde kolayca kiralayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Martı’de davet sistemi kullanılıyor mu?

  Martı müşterilerine arkadaş davet ettiklerinde para kazanma imkanı sunmaktadır. Uygulamadaki arkadaş davet etme bölümüne girerek e-posta veya sosyal medya aracılığıyla arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Davetiniz doğrultusunda arkadaşınız uygulamayı indirerek bu mikromobilite ile ilk sürüşünü sağladığında hesabınıza 10₺ indirim tanımlanmaktadır. Sizin sayenizde katılan her arkadaşınız için 10₺ kazanabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Martı'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Martı kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i marti.tech'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Martı genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Martı Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Martı Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Martı, tüm müşterilerinin Martı indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Martı Promosyon Kodu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Martı Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Martı size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Martı Promosyon Kodu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Martı Promosyon Kodu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Martı Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Kampanya'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Martı Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar