indirimkod.org

Martı Indirim Kodu & Indirim - 20% Indirim - Ağustos 2022

Martı Indirim Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Martı Kampanya adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Martı indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: Marti'de düşük fiyatlarla sipariş verin.

 • Tüm(3)
 • Kampanyalar(3)
 • Kampanyalar

  Trendyol Yeni Sezon: 2. ÜRÜNE %20 İNDİRİM

  Süre sonu 17-08-22
 • Kampanyalar

  Marti'de düşük fiyatlarla sipariş verin

  Süre sonu 11-09-22
 • Kampanyalar

  Marti'den ücretsiz hediye

  Süre sonu 07-12-22
 • İndirim Kodları

  Martı İndirim Kodu 10₺ Ücretsiz Sürüş

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  Martı Ücretsiz Sürüş Kodu

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  Martı Arkadaşına Bakiye Gönder 5TL Kazan

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  Scooter Harcamalarının% 50si PePten Hediye

  Süresi doldu 05-08-22
 • Kampanyalar

  Martı İndirim Kodu 10₺ Ücretsiz Sürüş

  Süresi doldu 28-07-22
 • Kampanyalar

  Martı Ücretsiz Sürüş Kodu

  Süresi doldu 02-07-22

Martı FAQ

Martı ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

Martı tarifesini 1 dakika ile başlayıp 1 saate kadar gitmektedir. Her dakika için belirlenmiş bir ücret mevcuttur. Bu ücreti ödemek için Martı uygulamasına girerek bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Ödemenizi sadece kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Hem banka kartı hem de kredi kartı kullanmanız mümkündür.

Martı uygulaması var mı? Varsa herhangi bir avantaj sağlıyor mu?

Martı kiralamak için öncelikle uygulamayı indirmiş olmanız gerekir. Uygulamaya giriş yapmak için sizden istenen bazı kimlik bilgilerini doldurmanız ve konum erişimine izin vermeniz zorunludur. Ardından ekranda açılan haritada konumunuza en yakın Martıleri görebilirsiniz. Yüklediğiniz cüzdan bakiyeniz sayesinde kolayca kiralayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Martı’de davet sistemi kullanılıyor mu?

Martı müşterilerine arkadaş davet ettiklerinde para kazanma imkanı sunmaktadır. Uygulamadaki arkadaş davet etme bölümüne girerek e-posta veya sosyal medya aracılığıyla arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Davetiniz doğrultusunda arkadaşınız uygulamayı indirerek bu mikromobilite ile ilk sürüşünü sağladığında hesabınıza 10₺ indirim tanımlanmaktadır. Sizin sayenizde katılan her arkadaşınız için 10₺ kazanabilirsiniz.

Kullanıcılar Martı'i nasıl değerlendiriyor?

Değerli müşterilerimiz, marti.tech uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Martı zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Martı olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.

Martı Indirim Kodu ne kadar sürer?

Martı, tüm müşterilerinin Martı indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Martı Promosyon Kodu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Martı Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Martı size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.

Martı Promosyon Kodu tüm ürünler için geçerli mi?

Martı'den Martı Indirim Kuponu ve Promosyon Kodu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Martı'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Kampanya'ü bulun.

Martı Gibi Benzer İndirim Kodları ve Kampanyalar