Mevra Indirim Kodu & Indirim Kuponu - 40% Indirim Ekim 2022

Özenle seçilmiş çok sayıda Mevra Indirim Kuponu, siparişlerinizden 40% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Mevra Kampanya Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Mevra Promosyon Kodu. Bugünün en iyi teklifleri: 40%'e varan Sweatshirt iskontosu.

Daha fazla göster
 • Tüm 3
 • Kampanyalar 3

Mevra FAQ

 • Mevra'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Maalesef, Mevra’nın web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ödenmesi gereken kargo ücreti bulunmaktadır. 14 TL olan kargo ücreti, toplam alışveriş miktarı 300 TL’nin üzerine çıktığı zaman Mevra kendisi tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca abiyeler ve takılar için aynı gün, diğer giyim ürünlerinde ise 7 gün içerisinde faturası ile gönderilmesi halinde iade hakkı da mevcuttur.
 • Mevra ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Satın alınan ürünlerin ödeme işlemleri online ödeme sayfası üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile tamamlanacağı gibi 8 TL fark ile kapıda ödeme seçeneği de Mevra tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Ödeme sırasında kullanılan kişisel veriler Mevra tarafından ödeme işleminden sonra saklanılmaktadır.
 • Mevra'e iade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

  Satın alınan ürün iade deposuna ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri tarafından incelenmektedir. Mevra tarafından iadesi kabul edilen ürünün bedeli bankanıza bağlı olarak ortalama 8 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır. Banka politikalarına bağlı olarak bu sürenin daha uzun ya da kısa sürmesi de mümkündür.
 • Mevra toplu alışverişlerde ne tarz avantajlara sahip?

  Mevra tarafından satılan ürünlerin kurumsal firmalara toplu satım imkânı da firmanın sunduğu hizmetler arasında bulunmaktadır. Toplu satışlar için firma tarafından verilecek fiyatlar için firmanın kendi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim kanalları ile kendisine ulaşılması gerekmektedir. Mevra ayrıca toplu satış ile bayilik hizmeti de vermektedir.
 • Kullanıcılar Mevra'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Mevra kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i mevra.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Mevra genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Mevra Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Mevra Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Mevra, tüm müşterilerinin Mevra indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Mevra Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Mevra Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Mevra size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Mevra Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Mevra Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Mevra Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Mevra Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar