Minicity Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 40% Indirim Ekim 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir Minicity Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Minicity ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Minicity Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Minicity Promosyon Kodu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Minicity'deki mevcut promosyonları kontrol edin.

Daha fazla göster
 • Tüm 3
 • Kampanyalar 3

Minicity FAQ

 • Minicity ücretsiz kargo hizmeti veriyor mu ve ürün iadesi şartları nelerdir?

  Minicity'in sizin ve bebeklerinizin hayatında olumlu etki yaratacak ürünlerinden 200₺ ve üzerinde sipariş verirseniz kargo ücreti ödemezsiniz. Minicity'den satın aldığınız herhangi bir ürünü anlaşmalı kargolardan biriyle hiçbir teslimat ücreti ödemeden iade edebilirsiniz. Biberon, emzik, iç çamaşırı gibi ürünler hijyen koşullarından dolayı iade kapsamı içinde değildir.
 • Minicity ödeme yöntemi olarak hangi seçenekleri sunmaktadır?

  Minicity kart ile ödemenin yanı sıra diğer ödeme yöntemlerini de sunmaktadır. Kapıda nakit veya kart ile de ödeme yapabilirsiniz fakat bunun için ek olarak kapıda ödeme ücreti tarafınızdan tahsil edilmektedir. Havale yöntemi ile de ödeme yapabilmek mümkündür. Havale işleminin ise üç iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekir, aksi takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Kullanıcılar Minicity'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, minicity.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Minicity zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Minicity olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Minicity Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Minicity, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Minicity Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya minicity.com.tr adresini ziyaret ederek Minicity Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Minicity Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Minicity genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Minicity Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Minicity Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar