Ana Sayfa Mağazalar Miniso

Miniso Indirim Kodu & Indirim Kuponu - 15% Indirim Nisan 2024

Özenle seçilmiş çok sayıda Miniso Indirim Kuponu, siparişlerinizden 15% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Miniso Kampanya Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Miniso Promosyon Kodu. Bugünün en iyi teklifleri: Miniso Ücrtesiz Kargo Promosyon etkinliği.

Daha fazla göster

Tüm Miniso kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Miniso FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Miniso’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Miniso’nun internet sitesi üzerinden satın almak istenilen ürünlerinin kargo ücreti 14,99 TL olup, bu ücret müşterilerin ödeme sırasında ürün bedellerine eklenmektedir. İnternet sitesi aracılığıyla yapılan alışverişlerde toplam alışveriş miktarı 150 TL’nin üzerinde olması halinde firma müşterilerinden herhangi bir kargo ücreti almamaktadır. Ürünlerin kolay iadesi de söz konusudur.
 • Ödeme işlemleri için Miniso sunduğu yöntemler nelerdir?

  Ödeme işlemlerinin sadece online biçimde yapılmasına izin veren Miniso, iyzico ve BKM Express gibi online cüzdan uygulamaları üzerinden ödeme işlemlerini kabul etmektedir. Ayrıca firma, kendi sitesi üzerinden müşterilerinin kendilerine ait kredi kartı ve banka kartı bilgilerini kullanarak ürünlerin ödeme işlemlerini tamamlamalarına izin vermektedir.
 • Miniso’ın geri ödeme politikası nedir?

  Anlaşalı olduğu kargo şirketleri tarafından teslim edilen ürünlerin, teslimat işlemlerinden sonra başlayan 14 günlük süre içerisinde başvurulması halinde ürünlerin iadesi ve geri ödemesi yapılmaktadır. Miniso’un geri ödeme işlemlerine başlayabilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve firma tarafından tekrar satılabilir durumda iade edilmesi gereklidir. Geri ödeme işlemleri 10 gün içerisinde alıcı tarafına yansıtılacaktır.
 • Kullanıcılar Miniso'i nasıl değerlendiriyor?

  Miniso çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Miniso'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Miniso ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Miniso için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Miniso Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Miniso, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Miniso Kampanya birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Miniso Indirim Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan miniso.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Miniso Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Miniso Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Miniso'den Miniso Indirim Kuponu ve Kampanya ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Miniso'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Promosyon Kodu'ü bulun.

Miniso Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar