Ana Sayfa Mağazalar Modatrend

Modatrend Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Mart 2024

Modatrend Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Modatrend Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Modatrend'de Kadın Sandalet Modelleri'deki $49.9'tan keyif alın.

Daha fazla göster

Tüm Modatrend kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Modatrend FAQ

 • Modatrend'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Satın alınan ürünlerin PTT kargo ile teslimatı istenilirse 14,99 TL, Standart Kargo istenilirse 12,99 TL’lik kargo ücretleri bulunmaktadır. Standart kargo fiyatına sahip olan Modatrend, müşterilerine yasal olarak da hak tanınan kolay iade hakkını da yansıtmaktadır. İade süresi teslimattan hemen sonra başlamaktadır.
 • Modatrend ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Ödeme yöntemi olarak kredi kartı ve banka kartı ile online ödeme yöntemlerini kabul eden Modatrend, ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak adına kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneklerini de sunmuştur. Kapıda ödeme yöntemlerinde 5,99 TL’lik tahsilat farkı da alınmaktadır. Ödeme işlemleri için kullanılan kişisel bilgiler asla paylaşılmayacaktır.
 • Modatrend'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Teslimat işleminden sonra beğenilmeyen ürünlerin değişim veya istek doğrultusunda iade hakları da mevcuttur. İadesi tamamlanan ürünlerin geri ödeme işlemleri de yapılabilmektedir. Modatrend müşterinin ödediği miktarı, tekrar müşteriye aktarılması için iade işlemlerinin eksiksiz yerine getirilmesi gereklidir. Ürünlerde müşteri kaynaklı defo ya da hasar olmaması en önemli hususlardan birisidir.
 • Kullanıcılar Modatrend'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, modatrend.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Modatrend zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Modatrend olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Modatrend Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Modatrend, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Modatrend Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya modatrend.com.tr adresini ziyaret ederek Modatrend Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Modatrend Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Modatrend genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Modatrend Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Modatrend Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar