Motomax İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Aralık 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir Motomax İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Motomax ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Motomax Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Motomax İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: %70 Motomax İndirim Kampanyası.

Daha fazla göster

Tüm Motomax kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Motomax FAQ

 • Motomax'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Motomax tarafından satın alınan ürünlerin 19.900 TL’lik kargo ücretleri de bulunmaktadır. Site üzerinden yapılan alışveriş tutarının toplamı 400 TL’nin üzerinde olması durumunda Motomax, kargo ücretini kendisi karşılamaktadır. Yasal olarak sağlanan 14 (on dört) iş günü içerisinde alınan ürünün iadesi de müşterilere tanınan haklar arasındadır.
 • Motomax ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Satın alınan ürünlerin internet üzerinden Motomax tarafından sağlanan ödeme ara yüzü ile kolayca ödeme işlemi tamamlanmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı ile satın alma işlemleri kolayca sonuçlanabileceği gibi %5 indirimle havale/EFT işlemleri ile de ödeme işlemi tamamlanabilir. Ödeme sırasında kullanılan kart ve kişisel bilgiler paylaşılmayarak depolanmaktadır.
 • Motomax ne kadar bir garanti süresi tanımaktadır?

  Satın alınan ürünler aksi söylenmediği süre boyunca Motomax belirtiği üzere üretici firmalar tarafından garanti altındadır. Garanti şartlarının geçerliliğinin olması için satın alınan ürünün kargo tarafında teslimatı sırasında herhangi bir hasara ya da ayıba sahip olmamasına dikkat edilmesi gereklidir. Aksi durumda ürünün Motomax tarafına iadesi gerçekleştirilebilir.
 • Kullanıcılar Motomax'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, motomax.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Motomax zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Motomax olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Motomax İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Motomax, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Motomax Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya motomax.com.tr adresini ziyaret ederek Motomax İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Motomax Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Motomax genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Motomax İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Motomax Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar