indirimkod.org

Motomax Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 70% Indirim - Ağustos 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir Motomax Promosyon Kodu mi arıyorsunuz? Burada Motomax ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Motomax Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Motomax Indirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: %70 Motomax İndirim Kampanyası.

 • Tüm(3)
 • Kampanyalar(3)
 • Kampanyalar

  Trendyol Yeni Sezon: 2. ÜRÜNE %20 İNDİRİM

  Süre sonu 16-08-22
 • Kampanyalar

  %70 Motomax İndirim Kampanyası

  Süre sonu 23-02-23
 • Kampanyalar

  Motomax web sitesinde ücretsiz gönderim + En fazla 20% indirim

  Süre sonu 17-08-22
 • Kampanyalar

  Motomax'de Mevsimlik Pantolonlar'deki ₺320,00'e varan fiyatların keyfini çıkarın

  Süresi doldu 31-07-22
 • Kampanyalar

  Motomax'de Yazlık Pantolonlar'deki ₺1.299,00 kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın

  Süresi doldu 31-07-22
 • Kampanyalar

  Motomax'de Tabla Bağlantı ve Aksesuarları'deki ₺747,00'tan keyif alın

  Süresi doldu 31-07-22
 • Kampanyalar

  Kışlık Pantolonlar'de ₺1.249,00'dan

  Süresi doldu 29-07-22
 • Kampanyalar

  Motomax'de Telefon Tutucu Bağlantıları'deki ₺199,00'tan keyif alın

  Süresi doldu 28-07-22
 • Kampanyalar

  Pantolonlar'de ₺320,00'dan

  Süresi doldu 27-07-22

Motomax FAQ

Motomax'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

Motomax tarafından satın alınan ürünlerin 19.900 TL’lik kargo ücretleri de bulunmaktadır. Site üzerinden yapılan alışveriş tutarının toplamı 400 TL’nin üzerinde olması durumunda Motomax, kargo ücretini kendisi karşılamaktadır. Yasal olarak sağlanan 14 (on dört) iş günü içerisinde alınan ürünün iadesi de müşterilere tanınan haklar arasındadır.

Motomax ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

Satın alınan ürünlerin internet üzerinden Motomax tarafından sağlanan ödeme ara yüzü ile kolayca ödeme işlemi tamamlanmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı ile satın alma işlemleri kolayca sonuçlanabileceği gibi %5 indirimle havale/EFT işlemleri ile de ödeme işlemi tamamlanabilir. Ödeme sırasında kullanılan kart ve kişisel bilgiler paylaşılmayarak depolanmaktadır.

Motomax ne kadar bir garanti süresi tanımaktadır?

Satın alınan ürünler aksi söylenmediği süre boyunca Motomax belirtiği üzere üretici firmalar tarafından garanti altındadır. Garanti şartlarının geçerliliğinin olması için satın alınan ürünün kargo tarafında teslimatı sırasında herhangi bir hasara ya da ayıba sahip olmamasına dikkat edilmesi gereklidir. Aksi durumda ürünün Motomax tarafına iadesi gerçekleştirilebilir.

Kullanıcılar Motomax'i nasıl değerlendiriyor?

Değerli müşterilerimiz, motomax.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Motomax zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Motomax olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.

Motomax Indirim Kodu ne kadar sürer?

Motomax, tüm müşterilerinin Motomax indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Motomax Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Motomax Promosyon Kodu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Motomax size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.

Motomax Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

Motomax'den Motomax Promosyon Kodu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Motomax'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Indirim Kuponu'ü bulun.

Motomax Gibi Benzer İndirim Kodları ve Kampanyalar