Ana Sayfa Mağazalar Nascita

Nascita Indirim Kodu & Indirim Kuponu - 15% Indirim Nisan 2024

Özenle seçilmiş çok sayıda Nascita Indirim Kuponu, siparişlerinizden 15% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Nascita Kampanya Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Nascita Promosyon Kodu. Bugünün en iyi teklifleri: Nascita'deki Çanta Aynaları'de 50%'a kadar fiyat düşüşünün tadını çıkarın.

Daha fazla göster

Tüm Nascita kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Nascita FAQ

 • Nascita'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Nascita tarafından satılan güzellik ve bakım ürünlerinin müşteriler ile buluşması için ödenmesi gereken 16,90 TL’lik ödenmesi gereken kargo ücreti de bulunmaktadır. Yapılan alışveriş bedelinin toplamı 75 TL’den fazla olması durumunda kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Satın alınan kozmetik ürünlerinin başka bir müşteriye satılabilecek halde geri gönderilmesi halinde iadesi de yapılabilmektedir.
 • Nascita ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Nascita’nın ödeme ara yüzü esnasında kullanılan banka ve kredi kartları ile online olarak ödemesi gerçekleştirilen ürünlerin EFT ve Havale ile de ödemesi yapılabilmektedir. Kredi kartlarına uygulanacak olan taksit miktarı ödeme esnasında belirlenirken, kullanılan kişisel verilerin firma tarafından kullanımı sadece ödeme anındadır. Devamında bu bilgiler başka bir kurum ile paylaşılmamaktadır.
 • Nascita gelen ürün hasarlı ya da kusurlu ise ne yapmalıyım?

  Düşük ihtimalle de olsa firma tarafından gönderilen ayıplı ürünün ya da teslimat işlemleri sırasında hasar almış ürünün müşteri tarafından kargo görevlisi tarafından teslim alınırken kontrol edilmesi gerekmektedir. Nascita buna benzer durumlarda hasarlı gelen karo hakkında görevli ile beraber tutanak tutulması gerektiğini belirtmektedir. Aksi durumda hasarın müşteri tarafından verildiği düşünülecektir.
 • Kullanıcılar Nascita'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Nascita kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i nascita.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Nascita genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Nascita Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Nascita Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Nascita, tüm müşterilerinin Nascita indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Nascita Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Nascita Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Nascita size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Nascita Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Nascita Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Nascita Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Nascita Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar