Nine West Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 70% Indirim Şubat 2023

Nine West Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Nine West Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Nine West Indirim Kodu Ile %30 Tasarruflu Alışveriş Yapın!.

Daha fazla göster
 • Tüm (50)
 • İndirim Kodları (14)
 • Kampanyalar (36)
 • Ücretsiz Kargo (1)

Nine West FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Nine West’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Satın alınan kadın kıyafet ürünlerinin teslimatı için standart olarak 19,99 TL kargo ücreti belirleyen firma, toplam alışveriş miktarının 350 TL’yi geçmesi durumunda müşterileri adına bu hizmeti ücretsiz vermektedir. Nine West tarafından satılan ürünlerin ayrıca gerekçesiz kolay iade hakkı da alıcılara hak tanınmıştır.
 • Ödeme işlemleri için Nine West sunduğu yöntemler nelerdir?

  Nine West’nın müşterilerinin beğenisine sunduğu kadın giyim ve takı ürünlerinin ödeme işlemleri sadece online olarak firmanın sitesi üzerinden yapılmaktadır. Nine West’nın web sitesi üzerinden müşterilerin kredi kartı ve banka kartını kullanarak ödeme işlemleri tamamlanmaktadır. Kullanılan kişisel veriler asla bir kurum, kuruluş ya da şahıs ile paylaşılmamaktadır.
 • Nine West’ın geri ödeme politikası nedir?

  Geri ödemesi istenilen ürünlerin, geri ödeme işleminin yapılabilmesi için iadelerinin firmanın belirttiği şartlar altında kusursuz yapılması gerekmektedir. Nine West, teslimat işlemlerini tamamladıktan sonra ödeme işlemi 14 gün içerisinde alıcıların kredi kartına yansıtılmaktadır. Ürünlerde herhangi bir deformasyon olması durumunda ürünlerin hem iadesi hem de geri ödemesi yapılmamaktadır.
 • Nine West'ın bir telefon uygulaması var mıdır?

  Nine West, kolay alışveriş üzerinde yaptığı çalışmalarına bir yenisi daha ekleyerek telefon uygulaması da tasarlatmıştır. İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerin yanı sıra müşterilerinin mobil ve online olarak da daha kolay alışveriş işlemlerini yapabilecekleri mobil uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemleri için özel olarak dizayn edilmiştir.
 • Kullanıcılar Nine West'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, ninewest.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Nine West zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Nine West olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Nine West Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Nine West, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Nine West Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya ninewest.com.tr adresini ziyaret ederek Nine West Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Nine West Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Nine West genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Nine West Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Nine West Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar