OHANA Indirim Kodu & Kampanya - 20% Indirim Aralık 2022

Düzenli olarak test edilen OHANA Indirim Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, OHANA Kampanya Kodu - en fazla 20% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: OHANA'de ŞEFFAFSBAG'deki 50Yen'tan keyif alın.

Daha fazla göster
 • Tüm (4)
 • Kampanyalar (4)

OHANA FAQ

 • OHANA'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, OHANA'un online internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödemeniz gereken standart 19,99 TL teslimat ücreti de bulunmaktadır. Toplam sipariş miktarı 300 TL ve üzerinde ise teslimat ücreti firma tarafından alınmamaktadır. OHANA üzerinden sayın aldığınız ürünlerin 14 gün içerisinde iade hakkına da bulunmaktadır.
 • OHANA ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  OHANA üzerinden internet bankacılığına açık olan kredi kartları ve banka kartları ile alışveriş yapabilir ayrıca Havale/EFT ile de alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kartınıza özel taksit imkanları da sunan OHANA, alıcıların kullanmak zorunda oldukları kişisel bilgilerini güvenle depolamakta ve asla başka bir kurum ya da kuruluşla paylaşmamaktadır.
 • Kullanıcılar OHANA'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, ohana.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve OHANA zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli OHANA olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • OHANA Indirim Kodu ne kadar sürer?

  OHANA, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle OHANA Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya ohana.com.tr adresini ziyaret ederek OHANA Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • OHANA Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  OHANA genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. OHANA Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

OHANA Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar