Ana Sayfa Mağazalar Osmanlı Gümüş

Osmanlı Gümüş Indirim Kodu & Kampanya Kodu - 50% Indirim Aralık 2022

Fazladan tasarruf etmek için bir Osmanlı Gümüş Indirim Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Osmanlı Gümüş ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Osmanlı Gümüş Kampanya Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Osmanlı Gümüş Promosyon Kodu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: Osmanl Guemue'de Bayan Gümüş Takı Setleri'deki ₺1.130,91'tan keyif alın.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Osmanlı Gümüş FAQ

 • Osmanlı Gümüş'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Satın alınan ürünlerin teslimat işlemleri için alıcı tarafından ödenmesi gereken standart bir kargo ücreti bulunmaktadır. Satın alınan ürünlerin toplam alışveriş bedeli 75 TL’nin üzerine çıkması halinde kargo ücreti Osmanlı Gümüş tarafından müşteri memnuniyeti için karşılanmaktadır. Ürünlerin kişiye özel olmaması ve alıcı tarafından hasar almaması halinde iade hakları da bulunmaktadır.
 • Osmanlı Gümüş ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Osmanlı Gümüş’ın web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesi online olarak internet sitesi üzerinden ya da kapıda elden ödeme ile de yapılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme sırasında müşterinin kartına özel taksit imkanları bulunurken havale ve EFT ile firmanın paylaştığı banka bilgileri üzerinden ödeme işlemi sağlanmaktadır. Cüzi bir miktar fiyat farkı ile alıcılar dilerse kapıda elden ödeme yöntemine de sahiptir.
 • Osmanlı Gümüş'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Ürünlerin firma tarafından belirlenen 15 günlük iade süresi içerisinde gerekçe göstermeksizin iade hakları bulunmaktadır. Bu haktan müşterilerinin yararlanabilmesi için gerekli koşulları site üzerinde belirten Osmanlı Gümüş, ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olması gerektiğini söylemektedir. İade işlemleri tamamlandıktan en kısa sürede geri ödeme işlemini tamamlayan firma, kişiye özel tasarlanmış ürünlerin kesinlikle iadesini kabul etmemektedir.
 • Osmanlı Gümüş ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Satın alınan ürünlerin firmanın kendi internet sitesi üzerinde belirttiği üzere 1 (bir) yıl garanti süresi de bulunmaktadır. Osmanlı Gümüş’ın internet sitesi üzerinden satı alınan gümüş ürünlerini kararması halinde garanti kapsamında değiştirmeyeceğini söyleyen firma, müşterilerin kullanımına bağlı olarak ürünlere verilen hasarların garanti kapsamının karşılamayacağını hatta bu durumun ürünün garanti şartları dışına çıktığını belirmiştir.
 • Kullanıcılar Osmanlı Gümüş'i nasıl değerlendiriyor?

  Osmanlı Gümüş çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Osmanlı Gümüş'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Osmanlı Gümüş ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Osmanlı Gümüş için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Osmanlı Gümüş Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Osmanlı Gümüş, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Osmanlı Gümüş Kampanya birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Osmanlı Gümüş Indirim Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan osmanligumus.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Osmanlı Gümüş Indirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Osmanlı Gümüş Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Osmanlı Gümüş'den Osmanlı Gümüş Indirim Kuponu ve Kampanya ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Osmanlı Gümüş'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi Promosyon Kodu'ü bulun.

Osmanlı Gümüş Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar