Ana Sayfa Mağazalar Papa John's Pizza

Papa John's Pizza İndirim Kodu & Kupon Kodu - 60% Indirim Haziran 2023

Papa John's Pizza İndirim Kodu Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Papa John's Pizza İndirim Kuponu adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Papa John's Pizza indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: 49,99 TL Papa Johns Pizza Kampanyası.

Daha fazla göster
 • Tüm (2)
 • Kampanyalar (2)

Papa John's Pizza FAQ

 • Papa John's Pizza'e iade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

  [MERCHANTNAME tarafından satın alınan ürünlerin beğenilmemesi ya da müşteri memnuniyetini rahatsız edecek bir durum söz konusuyla geri ödemesi yapılabilmektedir. Bu durumun gerçekleşmesi için fiş ya da faturanın görevli olarak gelen kişiye teslim edilmesi gereklidir. Kullanıcıdan kaynaklanan hatalarda ürün bedelinin geri ödenmemesi firmanın kendi insiyatifindedir.
 • Papa John's Pizza'ın müşterileri için tasarladığı bir telefon uygulaması bulunuyor mu?

  Papa John's Pizza’ın online yemek sipariş sitesi ve kendi internet sitesi haricinde müşterilerinin kolaylıkla istedikleri menülere ve içeceklere ulaşabileceği bir telefon uygulaması da bulunmaktadır. Hem IOS hem de Anroid işletim sistemleri için ayrı ayrı tasarlanmış bu uygulama üzerinden verilen siparişler en kısa sürede müşterilere iletilecektir.
 • Papa John's Pizza ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Papa John's Pizza tarafından satın alınan ürünlerin hem kapıda ödeme seçenekleri hem de internet sitesi ya da uygulaması üzerinden müşterilerine sunulan ödeme ara yüzü üzerinden online ödeme yöntemleri de mevcuttur. Kapıda ödeme sırasında herhangi bir ek ücret tahsil etmeyen firma kullanılan kişisel verileri güvenle saklamaktadır.
 • Kullanıcılar Papa John's Pizza'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Papa John's Pizza kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i papajohns.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Papa John's Pizza genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Papa John's Pizza İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Papa John's Pizza İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Papa John's Pizza, tüm müşterilerinin Papa John's Pizza indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Papa John's Pizza Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Papa John's Pizza İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Papa John's Pizza size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Papa John's Pizza Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Papa John's Pizza Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Papa John's Pizza İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Papa John's Pizza Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar