Qupra İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 50% Indirim Haziran 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir Qupra İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Qupra ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Qupra Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Qupra İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: OUTLET ürünlerinde %25'e varan indirim.

Daha fazla göster
 • Tüm (3)
 • Kampanyalar (3)

Qupra FAQ

 • Qupra ürününün ücretsiz gönderim ve iade politikası nedir?

  Qupra'in web sayfasından yapılan alışverişlerde sepetin 500TL ve üzerinde olması durumunda müşteri kargo ücreti ödememektedir. Satın alınan üründen cayma hakkı 14 iş günü içerisinde herhangi bir gerekçe gösterilmeden yapılabilmektedir. Hatalı ürün gönderilmiş ise müşteri 7 gün iş günü içerisinde firmaya durumu bildirdiği takdirde, firma ürünü yenisi ile değiştirmektedir.
 • Qupra ödeme politikası nedir?

  Qupra, müşterilerine bir çok ödeme seçeneği sunduğu için müşterilerin tercih sebebi olmaktadır. Müşteriler satın alacakları ürünleri Mastercard, iyzico, Visa, American express ve Troy sistemlerine sahip banka ve kredi kartları veya Havale ile ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. Kredi kartı ile ödemelerde 6 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Qupra ürünlerinde garanti imkanı sunmakta mıdır?

  Qupra ürünlerinin kendi garantisi altında olduğunu bildirmiştir. Böylece müşteri siparişini verdikten sonra kargo teslimi sırasında müşteri ürünü kontrol etmelidir. Kontrol sırasında üründe bir sorun var ise tutanak tutarak firmaya iade edebilmektedir. Kullanılmış, yıkanmış veya müşteri tarafından hasar görmüş ürünler garanti kapsamındadır.
 • Qupra'in üyelik politikası nedir?

  Qupra, web sayfasından alışveriş yapmak isteyen müşterilerine ücretsiz üyelik imkanı sunmaktadır. Üye olan müşteriler siparişlerini rahatlıkla takip edebilir, inidirm ve fırsatlardan hızlı bir şekilde haberdar olarak uygun fiyatlarda alışveriş yapabilirler. Üye olmayı tercih etmeyen müşteriler ise üye olmadan devam et seçeneği ile alışverişlerini tamamlayabilirler.
 • Kullanıcılar Qupra'i nasıl değerlendiriyor?

  Qupra çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Qupra'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Qupra ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Qupra için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Qupra İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Qupra, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Qupra Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Qupra İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan qupra.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Qupra İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Qupra Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Qupra'den Qupra İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Qupra'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Qupra Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar