Samsonite Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 40% Indirim Şubat 2023

Samsonite Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Samsonite Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: %5 Samsonite İndirim Kodu Zubizu’Da!.

Daha fazla göster
 • Tüm (8)
 • İndirim Kodları (1)
 • Kampanyalar (7)

Samsonite FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Samsonite’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Satın alınan valiz ve benzeri firma ürünlerinin teslimatı sırasında ödenmesi gereken 14,90 TL’lik bir kargo ücreti de bulunmaktadır. Samsonite tarafından yapılan alışveriş tutarı toplamda 500 TL’nin üzerine çıkması durumunda ürünlerin teslimat ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Aras kargo ile ürünlerin teslimatını sağlayan firma, satın alınan ürünlerin iade hakkı da mevcut bulunmaktadır.
 • Ödeme işlemleri için Samsonite sunduğu yöntemler nelerdir?

  İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin ödeme işlemlerini de yine sadece internet üzerinden gerçekleştirilmesine izin veren Samsonite, bu işlemler sırasında kredi kartı, banka kartı ya da kendi paylaştığı bilgiler doğrultusunda havale ve EFT kullanımını kabul etmektedir. Satın alınan valizlerin ödeme işlemleri sırasında kullanılan kişisel veriler asla paylaşılmayacaktır.
 • Samsonite’ın geri ödeme politikası nedir?

  Samsonite tarafından satın alınan valizlerin 14 gün süre içerisinde iade edilmesi durumunda ürünün geri ödeme işlemleri de en kısa sürede tamamlanmaktadır. İade işlemlerinin bu süre içerisinde yapılması ve kendi internet sitesi üzerinde belirtilen iade prosedürleri doğrultusunda yapılmaması halinde geri ödeme işlemleri yerine getirilemez. İadesi onaylanan ürünlerin geri ödemesi en kısa sürede tamamlanmaktadır.
 • Samsonite ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Samsonite’ın her ürününün kendine özel garanti süreleri de bulunmaktadır. Ürünlerin kargo sırasında ya da kullanım sırasında imalattan kaynaklanan bir hasar ya da deformasyon oluşması durumunda ürün garanti kapsamında tamir edilir ya da yenisi müşteriye teslim edilir. Ürünlere müşteri sebebiyle bir zarar verilmesi durumunda garanti kapsamı bozulmaktadır.
 • Kullanıcılar Samsonite'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Samsonite kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i samsonite.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Samsonite genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Samsonite Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Samsonite Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Samsonite, tüm müşterilerinin Samsonite indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Samsonite Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Samsonite Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Samsonite size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Samsonite Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Samsonite Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Samsonite Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Samsonite Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar