SVAVA İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Aralık 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir SVAVA İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada SVAVA ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen SVAVA Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı SVAVA İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: .

Daha fazla göster

Tüm SVAVA kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

SVAVA FAQ

 • SVAVA'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, SVAVA müşterilerine sunduğu ürünlerin kargo bedelleri alıcılara aittir. Ama 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca eğer sipariş edilen ürün stoklarda bulunuyor ise 12:00'dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Memnun kalınmaması durumunda SVAVA tarafından iade ve değişim hakkını tüketiciye tanınmaktadır.
 • SVAVA ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  SVAVA internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişin ödemesini kredi kartı ve banka kartı üzerinden taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz. Ayrıca SVAVA kapıda kredi kartı ve nakit ödeme sistemine de sahiptir. Ödeme aşamasında kullanılan alıcı verileri SVAVA tarafından 256 bit SSL teknolojisi sayesinde korunmaktadır. Kişisel verileriniz asla 3. şahıslarla herhangi bir nedenle paylaşılmamaktadır.
 • SVAVA ne kadar bir garanti süresi tanımaktadır?

  SVAVA üzerinden aldığınız bütün ürünler aksi belirtilmediği taktirde garanti kapsamındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo sırasında teslim alınan ürünün detaylıca incelenmesi gereklidir. Hasarlı bir ürün gelmişse tutanak tutulup ürünün teslim alınmaması gereklidir. SVAVA internet sitesi aracılığıyla aldığınız ürünlerin tüketici tarafından deforme olması, orijinalliğinin bozulması ve üzerinde değişiklik yapılması garanti kapsamı dışındadır.
 • Kullanıcılar SVAVA'i nasıl değerlendiriyor?

  SVAVA çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, SVAVA'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle SVAVA ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için SVAVA için nispeten olumlu puan veriyor.
 • SVAVA İndirim Kodu ne kadar sürer?

  SVAVA, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla SVAVA Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. SVAVA İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan svava.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek SVAVA İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • SVAVA Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  SVAVA'den SVAVA İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle SVAVA'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

SVAVA Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar