Ana Sayfa Mağazalar Urban Sports

Urban Sports Indirim Kodu & Indirim - 15% Indirim Mart 2024

Urban Sports Indirim Kuponu, yayıncılar tarafından düzenli olarak incelenir. Bu nedenle, kaliteli ürünleri daha ucuza almak istiyorsanız Urban Sports Promosyon Kodu adresinden alışveriş yapmak iyi bir fikirdir. Urban Sports indirimlerinden yararlanma fırsatını asla kaçırmayacaksınız. Mevcut teklif: 10%'e varan Terlik iskontosu.

Daha fazla göster

Tüm Urban Sports kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Urban Sports FAQ

 • Urban Sports'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, satın alınan ürünlerin teslimatı için 7,90 TL’lik kargo ücreti de ödenmesi gereken bir diğer kalemdir. Toplam alışveriş bedeli 100 TL ve üzerinde olması halinde Urban Sports, bu ücreti müşterileri için karşılamaktadır. Satın alınan ürünlerin yasal olarak herhangi bir neden gösterilmeksizin iadesi hakkı da bulunmaktadır.
 • Urban Sports ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Alışveriş işleminin sonuçlanması için Urban Sports, online ödeme ve elden ödeme yöntemlerini tanımlamıştır. Online olarak internet sitesi üzerindeki ödeme ara yüzü üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile yapılabilmektedir. Ayrıca ödenecek olan miktara ek 14,99 TL’lik kapıda ödeme bedeli ile elden de ödeme yapılabilmektedir.
 • Urban Sports'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Satın alınan ürünlerin beğenilmemesi ya da ayıplı gelmesi halinde müşteri tarafından geri ödemesi de istenebilmektedir. Urban Sports’in belirlediği iade süresi içerisinde başvuru tamamlanmış ürünlerin herhangi bir alıcı kaynaklı hasarı bulunmaması ve tekrar satılabilecek durumda olması halinde, ödenen ücret en kısa sürede alıcının hesabına yatırılmaktadır.
 • Kullanıcılar Urban Sports'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, urbansports.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Urban Sports zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Urban Sports olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Urban Sports Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Urban Sports, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Urban Sports Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya urbansports.com.tr adresini ziyaret ederek Urban Sports Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Urban Sports Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Urban Sports genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Urban Sports Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Urban Sports Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar