Vicco Indirim Kodu & Kampanya - 60% Indirim Mart 2023

Düzenli olarak test edilen Vicco Indirim Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Vicco Kampanya Kodu - en fazla 60% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Popüler Vicco Seçimlerinde 60%'e varan indirim + Ücretsiz Kargo.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Vicco FAQ

 • Vicco'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, Vicco aracılığıyla satılan ürünlerin 15,90 TL'lik kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Alışveriş bedeliniz toplam 350 TL ve üzerinde ise kargo bedeliniz Vicco tarafından ödenmektedir. Vicco müşterilerine herhangi bir gerekçe göstermeksizin 30 (otuz) gün içerisinde iade hakkı vermektedir. İade sırasında ürünün tekrar satılabilir olması en önemli aranan şartlardan biriyken faturayla birlikte iade formunun da doldurularak verilmesi gerekmektedir.
 • Vicco ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Vicco internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde sadece kredi kartı, vadesiz hesap kartı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Eft, Havale ya da kapıda ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ödeme işlemini üye olmadan da sonlandırabileceğiniz gibi vermiş olduğunuz kişisel bilgiler en üst seviye güvenlikle depolanıp, asla paylaşılmamaktadır.
 • Kullanıcılar Vicco'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Vicco kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i vicco.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Vicco genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Vicco Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Vicco Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Vicco, tüm müşterilerinin Vicco indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Vicco Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Vicco Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Vicco size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Vicco Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Vicco Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Vicco Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Vicco Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar