Ana Sayfa Mağazalar White Stone

White Stone İndirim Kodu & Kuponu - 15% Indirim Mart 2024

Düzenli olarak test edilen White Stone İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, White Stone Promosyon Kodu - en fazla 15% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: White Stone'deki PARFÜM'de 35%'a kadar fiyat düşüşünün tadını çıkarın.

Daha fazla göster

Tüm White Stone kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

White Stone FAQ

 • White Stone'nın kargo bedeli ücretsiz mi? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, satın aldığınız ürünlerin kendi özellikleri bağlamında farklılık gösteren kargo ücretleri alıcı tarafından ödemek zorundadır. White Stone 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde alıcıların ödemesi gereken kargo ücretini almamaktadır. Tüketicilerin cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde White Stone ile iletişime geçmesi durumunda iade hakkı da bulunmaktadır.
 • White Stone ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  White Stone online üzerinden yaptığınız alışverişlerde ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı ya da EFT/Havale seçenekleri ile taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz. Kart bilgilerinizi ödeme ödeme arayüzüne girdikten sonra White Stone ile anlaşmalı olarak kartınıza özel taksit imkanlarını seçebilirsiniz. Kullandığınız kişisel bilgiler firma tarafından güvenle korunmaktadır.
 • Kullanıcılar White Stone'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, whitestone.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve White Stone zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli White Stone olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • White Stone İndirim Kodu ne kadar sürer?

  White Stone, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle White Stone Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya whitestone.com.tr adresini ziyaret ederek White Stone İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • White Stone Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  White Stone genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. White Stone İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

White Stone Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar