Wochee İndirim Kodu & İndirim Kuponu - 15% Indirim Aralık 2023

Wochee İndirim Kodu Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Wochee İndirim Kuponu'ü kullanmadan önce lütfen Promosyon Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Kupon Kodu sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: .

Daha fazla göster

Tüm Wochee kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Wochee FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Wochee’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Wochee’ın internet sitesinden alınan inovatif ürünlerin müşterilerine ulaştırılması için alıcı tarafından ödenmesi gereken 20 TL’lik kargo ücreti de bulunmaktadır. Toplam alışveriş bedeli 350 TL’nin üzerinde olması durumunda Wochee, bu ücreti müşterileri için kendisi karşılamaktadır. Satın alınan ürünlerin, kolay iade seçeneği de firma tarafından müşterilere sunulan hizmetlerin arasındadır.
 • Ödeme işlemleri için Wochee sunduğu yöntemler nelerdir?

  Ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için firma, kendi web sitesi aracılığıyla müşterilerinin kredi kartı ve banka kartı bilgilerini girerek alışveriş işlemlerini tamamlayacağı bir ekrana sahiptir. Ayrıca Wochee’nın banka bilgileri doğrultusunda EFT ve havale ile de ödeme işlemlerinin yapılabileceği gibi kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir.
 • Wochee’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan ürünlerin geri ödemesinin yapılabilmesi için ürünlerin iade işlemlerinin eksiksiz yapılması gereklidir. Teslimat işlemi tamamlandıktan sonra başlayan 14 günlük iade süresi içerisinde Wochee’a geri gönderilen ürünlerin geri ödemesi en kısa sürede yapılmaktadır. Ürünlerin geri ödemesinin yapılabilmesi için hem ürünü hem de ambalajına herhangi bir hasar verilmemelidir.
 • Wochee ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Wochee’nın sattığı ürünlerin hepsinin aksi söylenmedikçe 2 senelik garanti süreleri de bulunmaktadır. Bu süre içerisinde ürünlerde imalattan kaynaklı bir sorun ortaya çıkması ya da bakım yapılması gerekli olan durumlarda, ürünlerin onarımı ücretsiz yapılmaktadır. Yine iade işlemlerinde olduğu gibi ürünlere müşteri kaynaklı bir hasar verilmesi durumunda garanti süreleri bozulmaktadır.
 • Kullanıcılar Wochee'i nasıl değerlendiriyor?

  Wochee çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Wochee'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Wochee ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Wochee için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Wochee İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Wochee, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Wochee Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Wochee İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan wochee.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Wochee İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Wochee Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Wochee'den Wochee İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Wochee'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Wochee Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar