Wochee İndirim Kodu & İndirim Kuponu - 15% Indirim Ekim 2022

Wochee İndirim Kodu Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Wochee İndirim Kuponu'ü kullanmadan önce lütfen Promosyon Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Kupon Kodu sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Nfire'da Size özel 15% İndirim Fırsatı.

Daha fazla göster
 • Tüm 6
 • Kampanyalar 6

Wochee FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Wochee’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Wochee’ın internet sitesinden alınan inovatif ürünlerin müşterilerine ulaştırılması için alıcı tarafından ödenmesi gereken 20 TL’lik kargo ücreti de bulunmaktadır. Toplam alışveriş bedeli 350 TL’nin üzerinde olması durumunda Wochee, bu ücreti müşterileri için kendisi karşılamaktadır. Satın alınan ürünlerin, kolay iade seçeneği de firma tarafından müşterilere sunulan hizmetlerin arasındadır.
 • Ödeme işlemleri için Wochee sunduğu yöntemler nelerdir?

  Ödeme işlemlerinin yapılabilmesi için firma, kendi web sitesi aracılığıyla müşterilerinin kredi kartı ve banka kartı bilgilerini girerek alışveriş işlemlerini tamamlayacağı bir ekrana sahiptir. Ayrıca Wochee’nın banka bilgileri doğrultusunda EFT ve havale ile de ödeme işlemlerinin yapılabileceği gibi kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir.
 • Wochee’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan ürünlerin geri ödemesinin yapılabilmesi için ürünlerin iade işlemlerinin eksiksiz yapılması gereklidir. Teslimat işlemi tamamlandıktan sonra başlayan 14 günlük iade süresi içerisinde Wochee’a geri gönderilen ürünlerin geri ödemesi en kısa sürede yapılmaktadır. Ürünlerin geri ödemesinin yapılabilmesi için hem ürünü hem de ambalajına herhangi bir hasar verilmemelidir.
 • Wochee ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Wochee’nın sattığı ürünlerin hepsinin aksi söylenmedikçe 2 senelik garanti süreleri de bulunmaktadır. Bu süre içerisinde ürünlerde imalattan kaynaklı bir sorun ortaya çıkması ya da bakım yapılması gerekli olan durumlarda, ürünlerin onarımı ücretsiz yapılmaktadır. Yine iade işlemlerinde olduğu gibi ürünlere müşteri kaynaklı bir hasar verilmesi durumunda garanti süreleri bozulmaktadır.
 • Kullanıcılar Wochee'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, wochee.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Wochee zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Wochee olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Wochee İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Wochee, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Wochee Kuponu, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya wochee.com.tr adresini ziyaret ederek Wochee İndirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Wochee Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Wochee genellikle ücretsiz İndirim Kodu Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Wochee İndirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kuponu ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Wochee Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar