Woyax İndirim Kodu & Kuponu - 60% Indirim Aralık 2022

Düzenli olarak test edilen Woyax İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Woyax Promosyon Kodu - en fazla 60% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Popüler Woyax Seçimlerinde 60%'e varan indirim + Ücretsiz Kargo.

Daha fazla göster
 • Tüm (1)
 • Kampanyalar (1)

Woyax FAQ

 • Woyax'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Satın alınan ürünlerin 6,90 TL’lik standart bir kargo ücreti bulunmaktadır. Gönderilecek lokasyona göre değişkenlik gösteren kargo ücretleri, neredeyse Woyax’ın bütün ürünlerinde firma tarafından karşılanmaktadır. Firma Aras Kargo ile çalışmaktadır. Satın alınan ürünlerin tekrar satışa uygun olması durumunda herhangi bir gerekçe göstermeden iade hakkı da bulunmaktadır.
 • Woyax ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Woyax ödeme yöntemleri olarak sadece online ödemeleri kabul etmektedir. İyzico alt yapısını kullanan firma, kredi kartı ve banka kartı kullanarak ödeme işlemlerinin tamamlanabileceğini söylemiştir. Ayrıca eft ve havale ile ödeme işlemleri sonuçlandırılabilmektedir. Ödeme sırasında kullanılan bilgiler son seviye güvenlik önlemleri ile korunmaktadır.
 • Woyax'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  Woyax’in geri ödeme politikası da bulunmaktadır. 14 günlük iadesi süresi içerisinde anlaşmalı kargo firmaları ile faturasıyla beraber gönderilen ürün, firma tarafından iadesi onaylandıktan sonra geri ödeme işlemlerini başlatmaktadır. Geri ödeme süresi, satın alma anında kullanılan yönteme göre değişebilmektedir. Ayrıca bankaların çalışma prensiplerine göre bu süre yine değişime uğrayabilmektedir.
 • Woyax ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Woyax’ın ürettiği ve satışını sağladığı bütün ürünlerin 12 (on iki) ay boyunca garanti süreleri de müşterilere hak olarak tanınmaktadır. Müşteri tarafından deforme olmamış ürün, anlaşmalı kargo firmaları ile faturası ile geri gönderilmesi halinde garanti kapsamında yapılması gereken uygulamalara başlanacaktır. Aras kargo ile gönderilen ürünlerden kargo ücreti alınmamaktadır.
 • Kullanıcılar Woyax'i nasıl değerlendiriyor?

  Woyax çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Woyax'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Woyax ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Woyax için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Woyax İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Woyax, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Woyax Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Woyax İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan woyax.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Woyax İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Woyax Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Woyax'den Woyax İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Woyax'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Woyax Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar