Yaypel İndirim Kodu & Kuponu - 15% Indirim Mart 2024

Düzenli olarak test edilen Yaypel İndirim Kodu Kuponu, yüksek kaliteli ürünleri daha ucuza almanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz ürünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için, Yaypel Promosyon Kodu - en fazla 15% tutarındaki siparişinizde sepetinizi kontrol edin. En yaygın kullanılan teklifler: Önerilen Yedek Parça ürünleri 508,47₺'dan başlayan fiyatlarla indirimde.

Daha fazla göster

Tüm Yaypel kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Yaypel FAQ

 • Yaypel'nın kargo bedeli ücretsiz mi ? İade koşulları nelerdir?

  Hayır, Yaypel müşterileri yaptıkları alışverişlerde yapılan alışverişe ve siparişin verildiği yere değişken kargo ücreti ödemektedirler. Ürünlerin teslimat işlemi Yurtiçi kargo üzerinden sağlanırken, alıcıların kargoyu teslim alırken ürünleri kontrol etmeleri gereklidir. Yaypel ürünlerinin 14 (on dört) gün içerisinde yapılmak koşuluyla yine Yurtiçi kargo aracılığıyla iade hakkına da sahiptirler.
 • Yaypel ne tarz ödeme yöntemlerine sahiptir?

  Yaypel web-sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme yöntemi olarak kredi kartı ya da banka kartı kullanılabilmektedir. Yaypel ödeme esnasında kullandığınız kişisel verilerinizi sizlerin güvenliğini sağlamak adına son teknoloji güvenlik sistemleriyle korumaktadır. Kişisel bilgileriniz herhangi bir kuruluş ya da kurum tarafına paylaşılmamak suretiyle saklanmaktadır.
 • Yaypel'ın geri ödeme politikası neleri içermektedir?

  İade ettiğiniz ürünlerin geri ödemesinin yapılabilmesi için ürünler Yaypel tarafından belirtilen iade şartlarına uygun yapılmalıdır. Yaypel tarafından iadesi kabul edilen ürünlerin geri ödemesi bankaya 3 iş gününde iletilir. Banka hesabınıza geri ödemenin yansıması ise 1-3 iş günü arasında sürebilir. Bu süre banka sebebiyle uzayabilir.
 • Yaypel gelen ürün hasarlı ya da kusurlu ise ne yapmalıyım?

  Yaypel tarafından gönderilen ürün ezilmiş, kırık, açılmış ya da ıslak ise teslim almayınız. Kargo firması tarafından tarafınıza getirelen hatalı ürün teslim alınmamalı ve tutanak tutulmalıdır. Ardından müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah edilmelidir. Tutanak tutulmadan teslim alınan hasarlı ya da eksik ürünlerden firma sorumlu değildir. Müşteri hizmetleri telefon numarasına iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Yaypel'i nasıl değerlendiriyor?

  Yaypel çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Yaypel'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Yaypel ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Yaypel için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Yaypel İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Yaypel, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Yaypel Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Yaypel İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan yaypel.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Yaypel İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Yaypel Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Yaypel'den Yaypel İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Yaypel'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Yaypel Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar