indirimkod.org

Setrms Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 50% Indirim - Ağustos 2022

Setrms Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Setrms Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Seçili ürünlerde ekstra %50 indirim.

 • Tüm(4)
 • Kampanyalar(4)
 • Kampanyalar

  Trendyol Yeni Sezon: 2. ÜRÜNE %20 İNDİRİM

  Süre sonu 18-08-22
 • Kampanyalar

  Seçili ürünlerde ekstra %50 indirim

  Süre sonu 31-12-23
 • Kampanyalar

  300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo BEDAVA

  Süre sonu 31-12-23
 • Kampanyalar

  Seçili ürünlerde ekstra%50 indirim

  Süre sonu 30-12-23
 • Kampanyalar

  Günün Setrms indirimli fiyat ürünleri bir göz atın. Bu ürünlerde büyük tasarruf edebilirsiniz!

  Süresi doldu 31-01-22
 • Kampanyalar

  %25 Setrms İndirim Kampanyası

  Süresi doldu 07-05-21
 • Kampanyalar

  %70 Setrms Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

  Süresi doldu 05-04-21

Setrms FAQ

Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Setrms’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

Satın alınan tesettür kadın kıyafetlerinin, ürün bedelinin yanı sıra teslimatı için ödenmesi gereken 19,90 TL bedelinde kargo ücreti de bulunmaktadır. Toplam tesettür alışverişi 300 TL’nin üzerine çıkması halinde bu kargo ücreti, Setrms tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerin cayma hakkı kapsamında gerekçesiz iade hakları da bulunmaktadır.

Ödeme işlemleri için Setrms sunduğu yöntemler nelerdir?

Setrms tarafından satın alınan tesettür trend ürünlerinin ödeme işlemleri, firmanın internet sitesi üzerinde belirttiği üzere online olarak ya da fiziksel olarak tamamlanabilmektedir. Online ödeme yöntemleri; kredi kartı, banka kartı, havale, EFT, BKM Express ve Sipay gibi online cüzdanlar üzerinden yapılabilirken 9,00 TL ek hizmet bedeliyle kapıda elden ya da kapıda kredi kartı ile teslimat sırasında ödeme işlemleri de sonuçlandırılabilir.

Setrms’ın geri ödeme politikası nedir?

İadesi istenilen tesettür son moda kadın kıyafet ürünlerinin 14 günlük yasal süreç içerisinde tamamlanması halinde ürünlerin geri ödemesi de Setrms tarafından yapılmaktadır. Ürünlerin geri ödemesinin tamamlanması için iade işlemlerinin kusursuz yerine getirilmesi ve ürünlere müşteri tarafından herhangi bir zarar verilmemiş halde gönderilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde geri ödeme işleminin alıcı tarafına yapılacağı site üzerinde belirtilmiştir.

Kullanıcılar Setrms'i nasıl değerlendiriyor?

Yıllar içinde biriken Setrms kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i setrms.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Setrms genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Setrms Indirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.

Setrms Indirim Kodu ne kadar sürer?

Setrms, tüm müşterilerinin Setrms indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Setrms Kampanya'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Setrms Indirim Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Setrms size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.

Setrms Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

Her Setrms Kampanya'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı Indirim Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Setrms Indirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için Promosyon Kodu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Setrms Gibi Benzer İndirim Kodları ve Kampanyalar