Setrms Indirim Kodu & Promosyon Kodu - 15% Indirim Aralık 2023

Setrms Indirim Kuponu seçildi ve günlük olarak Indirimkod.org toplandı. Yararlı olduklarından ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabileceğinden emin olmak için Setrms Promosyon Kodu'ü kullanmadan önce lütfen Kampanya Kodu'i iyice kontrol edin. Çünkü bazı Indirim sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. En popüler teklif: Seçili ürünlerde ekstra %50 Etiketin yarısı.

Daha fazla göster

Tüm Setrms kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Setrms FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Setrms’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Satın alınan tesettür kadın kıyafetlerinin, ürün bedelinin yanı sıra teslimatı için ödenmesi gereken 19,90 TL bedelinde kargo ücreti de bulunmaktadır. Toplam tesettür alışverişi 300 TL’nin üzerine çıkması halinde bu kargo ücreti, Setrms tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerin cayma hakkı kapsamında gerekçesiz iade hakları da bulunmaktadır.
 • Ödeme işlemleri için Setrms sunduğu yöntemler nelerdir?

  Setrms tarafından satın alınan tesettür trend ürünlerinin ödeme işlemleri, firmanın internet sitesi üzerinde belirttiği üzere online olarak ya da fiziksel olarak tamamlanabilmektedir. Online ödeme yöntemleri; kredi kartı, banka kartı, havale, EFT, BKM Express ve Sipay gibi online cüzdanlar üzerinden yapılabilirken 9,00 TL ek hizmet bedeliyle kapıda elden ya da kapıda kredi kartı ile teslimat sırasında ödeme işlemleri de sonuçlandırılabilir.
 • Setrms’ın geri ödeme politikası nedir?

  İadesi istenilen tesettür son moda kadın kıyafet ürünlerinin 14 günlük yasal süreç içerisinde tamamlanması halinde ürünlerin geri ödemesi de Setrms tarafından yapılmaktadır. Ürünlerin geri ödemesinin tamamlanması için iade işlemlerinin kusursuz yerine getirilmesi ve ürünlere müşteri tarafından herhangi bir zarar verilmemiş halde gönderilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde geri ödeme işleminin alıcı tarafına yapılacağı site üzerinde belirtilmiştir.
 • Kullanıcılar Setrms'i nasıl değerlendiriyor?

  Değerli müşterilerimiz, setrms.com.tr uzun yıllardır bir alışveriş sitesidir ve Setrms zaman zaman birçok kullanıcıya hizmet vermiştir. Müşteri geri bildirimleri açısından, müşterilerin %98'i oybirliğiyle övgüde bulundu ve içerik genellikle çeşitli Setrms olumlu faaliyetleri ve beğeniye yönelik ürünler etrafında dönüyordu.
 • Setrms Indirim Kodu ne kadar sürer?

  Setrms, müşterilerinin tamamının günün herhangi bir saatinde sitelerini izlemediğini biliyor, bu nedenle Setrms Kampanya, süresi dolmadan önce genellikle birkaç gün geçerliliğini koruyor. Son zamanlarda kendinizi çok kaptırmış hissetmiyorsanız Indirimkod.org veya setrms.com.tr adresini ziyaret ederek Setrms Indirim Kodu'in sona erme süresini de öğrenebilirsiniz.
 • Setrms Kampanya tüm ürünler için geçerli mi?

  Setrms genellikle ücretsiz Indirim Kuponu sunar, daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için indirimli ürünler de kullanılabilir. Setrms Indirim Kodu'den bazıları yalnızca belirli ürünlerde mevcut olabilir. Herhangi bir Kampanya ve promosyonu kaçırmak istemiyorsanız, lütfen web sitesini düzenli olarak ziyaret edin.

Setrms Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar