Tchib İndirim Kodu & Promosyon Kodu - 60% Indirim Şubat 2023

Fazladan tasarruf etmek için bir Tchib İndirim Kodu Kuponu mi arıyorsunuz? Burada Tchib ürünlerinde daha fazla tasarruf etmek için her zaman düzenli olarak kontrol edilen Tchib Promosyon Kodu bulacaksınız. Çevrimiçi alışveriş yapmadan önce yararlı Tchib İndirim Kuponu ürününü asla kaçırmayacaksınız. En yeni teklif: 50Tl Tchibo.Com.Tr Indirim Kuponu.

Daha fazla göster
 • Tüm (50)
 • İndirim Kodları (10)
 • Kampanyalar (40)
 • Ücretsiz Kargo (1)

Tchib FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Tchib’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Satın alınan Tchib marka kahve ya da birbirinden farklı türde ürünlerin teslimatı sırasında müşterilerin ödemesi gereken bir kargo ücreti de bulunmaktadır. Kargo ücretini 14,95 TL olarak belirleyen firma toplam alışveriş miktarının 175 TL’nin üzerine çıkması durumunda ürünlerin kargo ücretini kendisi karşılamaktadır. Satın alınan ürünlerin iadesi oldukça kolay yapılabilmektedir.
 • Ödeme işlemleri için Tchib sunduğu yöntemler nelerdir?

  Ödeme işlemleri için Tchib’nın belirlediği üzere kredi kartı ve banka kartı kullanılarak ya da BKM Express gibi mobil cüzdan kullanılabilmektedir. Ayrıca 14,95 TL fiyat farklı ile kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile alışveriş işlemlerinin ödemesi rahatlıkla tamamlanabilmektedir. Ödeme işlemleri sırasında Tchib ile paylaşılan bilgiler asla paylaşılmamaktadır.
 • Tchib’ın geri ödeme politikası nedir?

  Satın alınan ürünlerin yasal olarak belirtilen iade süresi 14 gün dahi olsa da eğer ürünlerin tekrar satılabilir durumda olması halinde 90 günlük süre içerisinde iade edilip, geri ödemesi istenilebilmektedir. Geri ödeme işleminin yerine getirilmesi için iade işlemlerinin eksizsiz yerine getirilmesi gereklidir. Aksi halde geri ödeme işlemi yapılmamaktadır. Ürünlerin geri ödemesi, satın alınırken kullanılan ödeme yöntemine paralel yapılmaktadır.
 • Tchib ne kadar bir garantisi var mıdır?

  Ürün portföyündeki elektronik aletlerin garanti sürelerinin de olduğunu belirten Tchib, garanti süresinin ürünün kullanım kılavuzu üzerinde yazılı olduğunu internet sitesi üzerinde belirtmiştir. Ürünlerin üretim kaynaklı sorun çıkarması durumunda ya da bakıma ihtiyacı olması durumunda onarıcı hizmetlerin bedeli firma tarafından garanti kapsamında karşılanmaktadır. Ürünlere kullanıcı kaynaklı bir hasar verilmesi durumunda, garanti kapsamı sona ermektedir.
 • Kullanıcılar Tchib'i nasıl değerlendiriyor?

  Tchib çok sayıda çevrimiçi kullanıcıya sahip. Bir anket raporuna göre, Tchib'de alışveriş yapan kullanıcılar genellikle Tchib ürünlerine garanti verdiği, kapsamlı satış sonrası hizmet sunduğu ve zaman zaman heyecan verici promosyonlar sunduğu için Tchib için nispeten olumlu puan veriyor.
 • Tchib İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Tchib, müşterileri için neyin iyi olduğunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içinde. Dolayısıyla Tchib Kuponu birkaç gün boyunca her zaman geçerli olacaktır. Tchib İndirim Kodu Kuponu'ün ne kadar süre etkin kaldığını öğrenmek istiyorsanız, öğrenmek için doğrudan tchibo.com.tr'a gidebilir veya Indirimkod.org'na giderek Tchib İndirim Kodu'in sona erme süresini görebilirsiniz.
 • Tchib Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Tchib'den Tchib İndirim Kodu Kuponu ve Kuponu ile siparişleriniz için her siparişinizde büyük indirim alabilirsiniz. Dikkat edin, bazı ürünler yalnızca belirli ürünler için geçerlidir. Bu nedenle Tchib'i düzenli olarak ziyaret edin ve en iyi İndirim Kuponu'ü bulun.

Tchib Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar