Aypam İndirim Kodu & İndirim Kodu Kuponu - 15% Indirim Mart 2024

Özenle seçilmiş çok sayıda Aypam İndirim Kodu Kuponu, siparişlerinizden 15% almanıza yardımcı olacaktır. Bu harika Aypam Promosyon Kodu ürününü satın almadan önce sepetinizi kontrol edin ve istediğiniz ürünü en iyi fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz - Aypam İndirim Kuponu. Bugünün en iyi teklifleri: .

Daha fazla göster

Tüm Aypam kodlarını ödeme sırasında tek bir tıklamayla uygulayın.

Coupert, mevcut tüm kodları otomatik olarak bulur ve uygular, hepsi ücretsiz.

KODU GÖSTER
Doğrulandı

Aypam FAQ

 • Satın alınan ürünlerin teslimatı sırasında Aypam’a ödenmesi gereken bir kargo ücreti ve ürünleri geri iade hakkı bulunuyor mu?

  Satın alınan market ürünlerinin teslimatı için minimum paket tutarı ve ödenmesi gereken bir kargo ücreti bulunmaktadır. 100 TL’nin üzerindeki alışverişlerin geçerli olduğunu belirten firma bu siparişlerin teslimatı için 7,50 TL’lik bir kargo ücreti de belirlemiştir. Toplam market alışveriş miktarı 150 TL’nin üzerinde olması durumunda bu ücret firma tarafından istenilmemektedir.
 • Ödeme işlemleri için Aypam sunduğu yöntemler nelerdir?

  Ürünlerin ödeme işlemleri hem kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ile yapılabilirken Aypam’nın internet sitesi üzerinden online olarak da ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir. Kişisel veriler ve kart bilgileri asla başka bir kurum ya da kuruluş ile paylaşılmayacağını belirten firma bu bilgiler hakkında değerli müşterilerinin herhangi bir kaygı hissedilmemesi gerektiğini belirtmiştir.
 • Aypam’ın geri ödeme politikası nedir?

  İade edilmek istenilen ürünlerin geri ödemesini de yapabilen Aypam, ürünlerin kapıda ödeme yöntemiyle sipariş edilmesi durumunda herhangi bir gerekçe göstermeden gönderilmesi halinde hesaplarına ödenen miktarın geri ödeneceği belirtilmiştir. Aypam’nın ayrıca 14 günlük iade süresi hakkında ürünlerini mağazalarına getiren müşterilerine geri ödemeyi de yapacaklarını bildirmiştir.
 • Aypam'ın bir telefon uygulaması var mıdır?

  Aypam’nın internet sitesi ve telefonla sipariş aldığı gibi market ürünlerinin daha rahat seçilerek detaylandırılabileceği ve kolaylıkla sipariş verilebilen bir de telefon uygulaması bulunmaktadır. IOS ya da Anroid işletim sistemi fark etmeksizin telefon uygulaması üzerinden verilen siparişler Aypam’ın mağazasından en kısa sürede müşteriye ulaştırılmaktadır.
 • Kullanıcılar Aypam'i nasıl değerlendiriyor?

  Yıllar içinde biriken Aypam kullanıcıları arasında, kullanıcıların %95'i aypam.com.tr'in yüksek kaliteli bir alışveriş sitesi olduğunu söyledi. Aypam genellikle bazı olumlu etkinlikler yayınlayacak ve birçok ürün tanıtım etkinliklerinde yer alacaktır. Kullanıcılar aynı fiyattaki ürünleri satın alırken Aypam İndirim Kodu sayesinde daha az para harcayabilirler.
 • Aypam İndirim Kodu ne kadar sürer?

  Aypam, tüm müşterilerinin Aypam indiriminden yararlanmasını diler. Her zamanki gibi Aypam Kuponu'nin bir son kullanma tarihi var. Ancak endişelenmeyin, genellikle favori ürünlerinizi seçmek ve Aypam İndirim Kodu Kuponu ile indirim almak için bolca zamanınız olur. Ve Aypam size çok sayıda yüksek kaliteli ürünü daha ucuz fiyatlarla sağlayacağından emin.
 • Aypam Kuponu tüm ürünler için geçerli mi?

  Her Aypam Kuponu'nin bir kullanım kapsamı ve kullanım süresi vardır. Bazı İndirim Kodu Kuponu yalnızca bazı belirli ürünler için geçerlidir. Aypam İndirim Kodu'i kullanmadan önce, en son promosyon etkinliklerinden haberdar olmak için İndirim Kuponu'ün ayrıntılarını dikkatlice okumalısınız.

Aypam Gibi Benzer İndirim Kodları Ve Kampanyalar